Інтерфакс-Україна
13:39 28.04.2023

Уряд України разом із DFC та USAID напрацьовують механізми страхування воєнних ризиків - Шмигаль

1 хв читати
Уряд України разом із DFC та USAID напрацьовують механізми страхування воєнних ризиків - Шмигаль

Уряд України разом із Корпорацією міжнародного фінансування США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC) та Агентством США з міжнародного розвитку в Україні (USAID) напрацьовують механізми страхування воєнних ризиків, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Спільно з партнерами працюємо над залученням приватного капіталу в економіку України. У Вашингтоні 12 квітня разом із DFC та USAID підписали меморандум щодо залучення інвестицій в нашу державу. Сьогодні в Києві з гендиректором корпорації Скоттом Нейтаном, USAID, посольством США обговорили практичні кроки реалізації меморандуму, які дозволять мобілізувати приватний капітал для України", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

За його словами, сторони напрацьовують механізми страхування воєнних ризиків.

"Скоординували також потреби для відновлення енергетичної системи, пошкодженої внаслідок російських атак", - додав Шмигаль.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Delta Food інвестувала 40 млн грн у лінію розливу олії в індустріальному парку під Тернополем

Європейські DFI та приватні інвестори з координацією ЄС долучаться до створення структурованого фонду в Україні

Соціальні інвестиції Американсько-Українським інвестфондом відновлення не передбачаються

IFC може виділити Flyer One Ventures Fund V EUR5 млн на проєкти в Україні та CEE

Профільний комітет рекомендував Раді прийняти за основу зміни до бюджетного кодексу для реалізації угоди з США

Україна надала США попередню інформацію щодо інвестпроєктів для Фонду відбудови, але перемовин ще не було, – Свириденко

Верховна Рада розгляне угоду про створення інвестиційного фонду відбудови

Університет KSE має намір довести рівень інвестицій на студента до $10 тис. – Милованов

KSE інвестує $10 млн у переобладнання "Гольф Клубу" в Києві в кампус, як в топових університетах, – Милованов

Канадська Black Iron намагається залучити інвесторів до відбудови України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА