Інтерфакс-Україна
13:59 27.09.2023

Група "ТАС" планує інвестувати в Україні від $30-40 млн у 2024р. у виробництво і банк землі

2 хв читати
Група "ТАС" планує інвестувати в Україні від $30-40 млн у 2024р. у виробництво і банк землі

Фінансово-промислова група "ТАС" планує інвестувати щонайменше $30-40 млн у розвиток власного виробництва і банку землі у 2024 році, повідомив засновник групи "ТАС" Сергій Тігіпко в інтерв'ю виданню "Forbes-Україна" в середу.

"Поки що дивимося на те, що дає синергію. Це власне виробництво, насамперед в Україні. Але ми стежимо за ринком, якщо будуть якісь цікаві підприємства з'являтися. Ми точно готові інвестувати в сільське господарство - у банк землі, в першу чергу. Для нас це стратегія", - сказав він.

Тігіпко додав, що придивляється до інвестицій у переробку, якими поки що не займалася група. "Куди саме підемо, ми ще до кінця не знаємо", - зазначив засновник групи "ТАС".

Бізнесмен також повідомив, що серед планів на 2024 рік - збільшення обсягів виробництва яблучного концентрату.

"Хочемо збільшити обсяг експорту яблучного концентрату. Плануємо проінвестувати в один із двох заводів, і якщо все вдасться, подвоїти виробництво", - додав Тігіпко.

Водночас, за словами засновника групи "ТАС", логістика на сьогоднішній день "з'їдає" велику частку коштів. Він зазначив, що власна логістична компанія пом'якшує ситуацію, проте питання логістики залишається складним, тому група вивчає можливість придбання європейської транспортної компанії.

"Розглядаємо можливість купівлі європейської транспортної компанії. Це допоможе зв'язати ланцюжок поставок для клієнта - і по Україні, і по ЄС", - зазначив він.

Фінансово-промислова група "ТАС" заснована 1998 року бізнесменом Сергієм Тігіпком. Сфера її бізнес-інтересів охоплює фінансовий сектор (банківський і страховий сегменти) та аптечний, а також промисловість, нерухомість, венчурні проєкти.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проєкт курорту GORO Mountain Resort на Львівщині отримав держпідтримку як інвестиційно значущий

Рютте запропонує членам НАТО витрачати 3,5% ВВП на основні оборонні витрати та 1,5% - на інвестиції для оборони та безпеки

Умєров подякував Великій Британії за інвестиції в GBP350 млн на 100 тис дронів

Concorde Capital запустить маркетплейс "Статок" для інвесторів

BGV Group реалізує 5 інвестпроєктів в енергетиці та приглядається до комунальної інфраструктури

Concorde Capital інвестує в енергопроєкти EUR120 млн до кінця 2025 року

"Інтерпайп" поділився новими розробками та освоєнням випуску продуктів нафтогазового сегменту

Компанія TAD інвестувала $8 млн у новий комплекс з випуску напівпричепів

"Метінвест" у 2025 році інвестує 70 млн грн у розвиток соціальної інфраструктури Кам’янського

Philip Morris інвестувала 60 млн грн у будівництво укриття у Львівській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА