10:21 26.10.2023

"Київстар" інвестує в Helsi до $10 млн

2 хв читати
"Київстар" інвестує в Helsi до $10 млн

Найбільший український мобільний оператор "Київстар" має намір інвестувати до $10 млн у створення екосистеми сервісів для пацієнтів у сфері здоров'я на базі компанії Helsi (ТОВ "Хелсі Україна").

"У фокусі нашої уваги - розвиток цифрових сервісів на базі телеком-сервісу, який ми надаємо клієнтам. Яскравий приклад - інвестиції в компанію Helsi. Ми інвестували в невелику компанію, яка на першому етапі була інформаційною системою для лікувальних установ і пацієнтів. Що ми робимо наразі? Ми інвестуємо кошти, щоб на базі цього зв'язку побудувати екосистему сервісів для пацієнтів у сфері здоров'я. Інвестиції в Helsi - це до $10 млн", - сказав президент "Київстару" Олександр Комаров.

Він уточнив, що фінансування буде виділено в рамках загальних інвестицій близько $600 млн від материнської компанії VEON.

За словами Комарова, компанія активно розвиває сервіси телемедицини, скористатися якими змогли вже понад 1,1 млн осіб у першій половині 2023 року. Найближчим часом планується запуск функціоналу, за допомогою якого пацієнти зможуть відстежувати результати аналізів у застосунку та зможуть записатися на сезонну вакцинацію.

Раніше повідомлялося, що "Київстар" після купівлі контрольного пакета Helsi (ТОВ "Хелсі Україна") у серпні 2022 року інвестував у розвиток компанії $3 млн.

Helsi - медична інформаційна система і провідний цифровий провайдер у сфері охорони здоров'я, відомий як постачальник SaaS-рішень медичної інформаційної системи для 1,3 тис. державних і приватних клінік. "Киїстар" придбав 69,99% у серпні минулого року за 555,74 млн грн.

Кількість співробітників компанії збільшилася майже вдвічі до 240 за останній рік. У другому кварталі 2023 року Helsi збільшила кількість зареєстрованих користувачів до 25,4 млн пацієнтів, проти 25 млн кварталом раніше.

Станом на середину жовтня 2023 року кількість активних унікальних користувачів у застосунку зросла до 1,1 млн, а включно з вебверсією - до понад 2 млн українців, що дорівнює довоєнним показникам.

З початку року в Helsi впроваджено нові сервіси: невідкладні медичні консультації, чат із лікарем та обмін медичними документами онлайн, пошук лікарів і медичних закладів поблизу, календар вакцинації, сервіс отримання медичних довідок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фонд "Жнива Перемоги" надасть малим і середнім фермерам сільгосптехніку для проведення весняної посівної кампанії-2024

Шмигаль: Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива

Президент європейського регіону PMI: Найкращий спосіб для компанії показати свою справжню відданість Україні - це інвестиції в країну

Moody's знизило рейтинг Ізраїлю до A2, прогноз "негативний"

izibank впровадив інвестиційні послуги для своїх клієнтів - CEO

"Сонячне ремесло" Мазепи і Благодиря залучило китайського інвестора до розробки нового родовища бурштину

ЄС надасть Міжнародній фінансовій корпорації гарантії щодо інвестицій для України

Бізнес, готовий інвестувати понад EUR12 млн, отримає податкові пільги, регуляторні послаблення та підтримку реалізації проєкту - Шмигаль

Група NOVA у 2023 р. збільшила інвестиції в Україну в 2,5 раза і планує їх зростання у 2024 р. ще на третину

Ribas Hotels Group має намір залучити 10 нових девелоперських проєктів у 2024 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА