14:24 28.11.2023

Канадська Black Iron: Підписання "Інвестиційної угоди" по Шиманівському ГОКу – важливий сигнал інвесторам в світі, що в Україну можна вкладати гроші

2 хв читати

Канадська компанія Black Iron Inc. закликає Уряд України пришвидшити розгляд та укладання Інвестиційної Угоди для реалізації проекту видобутку залізної руди з Шиманівського родовища, йдеться у прес-релізі компанії, опублікованого за результатами другої Конференції з відновлення бізнесу в Україні, яка проходила 21-22 листопада 2023 року в Торонто (Канада).

Компанія звертає увагу, що подала пропозиції по Інвестиційній угоді до Міністерства економіки України чотири місяці тому і досі не отримала відповіді. 

"У липні 2023 року Black Iron Inc. подала пропозицію про укладення Інвестиційної Угоди до Міністерства економіки України. Через чотири місяці очікування компанія сподівається отримати позитивну письмову відповідь від своїх українських колег щодо укладання та підтримки цієї Угоди Кабінетом Міністрів", - йдеться у прес-релізі компанії.

Компанія Black Iron нагадала, що багатомільярдний проект розбудови Шиманівського ГОКу був підтриманий Президентом України Володимиром Зеленським, а його підтримка Урядом України стане важливим сигналом для міжнародних інвесторів. 

"Успішне втілення проекту, підтримане українськими владними структурами та канадськими інвесторами, буде важливим сигналом не лише для канадської бізнес-спільноти, але і для всього цивілізованого світу, що інвестування в Україну є безпечною справою", - наголошується у заяві компанії.

В прес-релізі Black Iron Inc. також наголошує на рішучості компанії у реалізації проекту Шиманівського ГОКу і зазначає про низку труднощів із його реалізацію, в переліку яких в тому числі російська агресія в Україні. 

“Ми віримо в перемогу України та рішуче прагнемо реалізувати проект з видобутку залізної руди з Шиманівського родовища, спрямований на те, щоб стати однією з найбільших та привабливих іноземних інвестиційних ініціатив для України. Незважаючи на труднощі реалізації проекту, включаючи російську агресію, наша компанія непохитно рухається до нашої мети,” – підкреслюється у прес-релізі компанії.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський публічно підтримав проект Black Iron в Кривому Розі, а «інвест-нянею» канадських інвесторів в Україні став заступник голови ОП Ігор Жовква.   

Black Iron Inc. — канадська компанія з розвідки та видобутку залізної руди із головним офісом у Торонто (Канада). Компанія реалізовує проєкт із видобутку залізної руди на Шиманівському родовищі у Кривому Розі. Акції компанії котируються на Торонтській біржі. Загальний орієнтовний обсяг інвестицій у проєкт становить $1.1 млрд на основі прогнозованого виробництва 8 млн тон на рік.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна працює над запуском Агенції залучення інвестицій - перший віце-прем'єр

Київщина спільно з південнокорейськими інвесторами почала розробку Транспортної моделі регіону

Частка інвестиційних угод на первинному ринку житла становить близько 15% - опитування девелоперів

OKKO інвестує 20-22 млн євро в energy storage потужністю 20 МВт

Голова UVCA Колодюк повідомив про відкриття EU Business hub у Брюсселі

Інвестгрупа SCM у 2023р. наростила капінвестиції та вкладення в модернізацію в Україні на 52%

Інвестиційні угоди становлять 10% у структурі продажу групи DIM

"ДТЕК КЕМ" у 2024 р. інвестує в оновлення електромереж столиці понад 830 млн грн

"ДТЕК Мережі" у 2024р планує інвестувати в електромережі трьох областей і Києва 4 млрд грн

Фонд "Жнива Перемоги" надасть малим і середнім фермерам сільгосптехніку для проведення весняної посівної кампанії-2024

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА