07:15 18.01.2024

Інвестиції в компанії космічної галузі у світі зросли на третину у 2023 році

1 хв читати
Інвестиції в компанії космічної галузі у світі зросли на третину у 2023 році

Обсяг глобальних інвестицій у компанії космічної галузі зріс на третину у 2023 році, йдеться у звіті Space Capital.

Показник досяг $12,5 млрд порівняно з $9,3 млрд у 2022 році. Проте він залишається меншим за рекордний рівень у $15,3 млрд, зафіксований 2021 року.

За даними Space Capital, у четвертому кварталі минулого року космічні компанії залучили $2,6 млрд інвестицій, серед них Firefly Aerospace, Ursa Major, D-Orbit, Stoke Space і True Anomaly, повідомляє CNBC.

У 2023 році в секторі було оголошено про 39 угод зі злиттів і поглинань (M&A). Серед них купівля американською Viasat британського оператора супутникового зв'язку Inmarsat за $7,3 млрд, а також придбання американською L3Harris Technologies виробника ракетних двигунів Aerojet Rocketdyne Holdings за $4,7 млрд.

"Ми очікуємо побачити ще більше у 2024 році", - заявив керуючий партнер Space Capital Чад Андерсон. За його словами, перспективи зниження відсоткових ставок поряд з іншими факторами покращують прогнози щодо кількості M&A цього року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

EFI Group проведе перемовини із зарубіжними компаніями щодо страхування заводу скла на Київщині

"Метінвест" у 2025 р. інвестує понад 2,5 млрд грн в модернізацію "Каметсталі", третину спрямує на домну №9

Україна відкрита до залучення інвестицій партнерів у сферу корисних копалин - Зеленський

Скасування Господарського кодексу після перемоги може стати одним із факторів інвестиційної динаміки – юрист

Учасники міжвідомчої наради узгодили механізми представлення інвестиційних можливостей України на міжнародному рівні

КАІ анонсує запуск наукового парку в 2025 році зі стартовими інвестиціями в EUR1 млн

Зеленський у Давосі обговорив із топменеджерами інвестиції в Україну

"ДТЕК Енерго" у 2024 р. інвестувало приблизно 11 млрд грн у відновлення ТЕС і роботу шахт

Мінекономіки має намір збільшити фінансування "інвестнянь" у 2025 р. і представити до десятка нових

Залучення інвесторів у добувну галузь у рамках Плану перемоги потребуватиме величезної домашньої роботи - НАДПУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА