Інтерфакс-Україна
14:55 15.10.2024

У Києві реконструйовано амбулаторію на Осокорках на 57 тис. пацієнтів

1 хв читати
У Києві реконструйовано амбулаторію на Осокорках на 57 тис. пацієнтів
Фото: https://t.me/vitaliy_klitschko/3611

Київ завершив реконструкцію амбулаторії загальної практики - сімейної медицини №2 у Дарницькому районі, повідомив мер міста Віталій Кличко.

"Пацієнтів житлового масиву Осокорки медзаклад прийматиме вже в листопаді. За зміну - до 400 відвідувачів. Обслуговуватиме амбулаторія понад 57 000 задекларованих пацієнтів, зокрема, 10 700 дітей", - написав Кличко в телеграмі у вівторок.

До реконструкції це була одноповерхова будівля площею 200 кв. м, тепер замість неї зведено п'ятиповерхову площею понад 4,3 тис. кв. м. У ній працюватимуть 39 лікарів із загального штату 100 осіб. У будівлі є кабінети лабораторних досліджень і щеплень, процедурні кабінети, кабінет з окремим входом для пацієнтів з ознаками гострої вірусної інфекції, а також кімнати матері та дитини. Будівля є інклюзивною для маломобільних груп населення, містить укриття площею 350 кв. м місткістю до 250 осіб.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

Два автомобілі MSF постраждали внаслідок російської атаки на Слов'янськ минулого тижня

Україна готова надати повний супровід і підтримку проєктам будівництва та релокації фармвиробництв в Україну – Радуцький

Перший український фармдистриб’ютор отримав страховку "від прильотів", держава готується страхувати фармвиробників - Радуцький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА