16:47 29.01.2018

В Україні визначено лабораторії з дослідження лікарських засобів для держреєстрації

1 хв читати
В Україні визначено лабораторії з дослідження лікарських засобів для держреєстрації

 Державний експертний центр (ДЕЦ) при Міністерстві охорони здоров'я визначив сім лабораторій, уповноважених на проведення досліджень лікарських засобів, що подаються на державну реєстрацію.

Згідно з оприлюдненим на сайті центру наказом, проведенням лабораторних досліджень лікарських засобів у 2018 році займатимуться дві установи, що входять до складу центру - Лабораторія фармацевтичного аналізу ДЕЦ і Лабораторія з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів ДЕЦ.

Крім того, до переліку установ, уповноважених на проведення досліджень, входять Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції, Державна лабораторія з контролю якості лікарських засобів Інституту фармакології і токсикології НАМН України, Лабораторія Інституту громадського здоров'я ім. Марзєєва НАМН України, ТОВ "Молг-Фарм" (усі - Київ), а також Лабораторія фармакопейного аналізу Українського наукового фармакопейного центру якості лікарських засобів (Харків).

Як повідомлялося, щорічний конкурс із відбору лабораторій для проведення досліджень лікарських засобів ДЕЦ оголосив у грудні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА