14:20 13.02.2018

Комітет Ради з охорони здоров'я планує звернутися до правоохоронців через неефективне використання коштів МБРР

2 хв читати
Комітет Ради з охорони здоров'я планує звернутися до правоохоронців через неефективне використання коштів МБРР

Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я планує незабаром розглянути питання про звернення до правоохоронних органів через неефективне використання коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) щодо реалізації програми "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей".

Відповідне рішення мають ухвалити на підставі результатів контрольно-аналітичних заходів, проведених Рахунковою палатою за проектом.

Заступник директора департаменту з питань державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ Рахункової палати Андрій Мамишев, представляючи результати аналізу, на засіданні комітету зазначив, що нині програма перетнула свій часовий екватор, але перебіг її реалізації незадовільний: показник використання коштів позики на рівні 4%. Залучені на його виконання кошти використовуються неефективно і в значно менших обсягах, ніж передбачено

Представляючи результати контрольно-аналітичних заходів, серед проблем реалізації проекту він зазначив затягування організаційних етапів впровадження, часта зміна координаторів центрального компонента проекту, несвоєчасне або неповне забезпечення функціонування груп управління як на центральному, так і на місцевому рівнях, порушення процедур закупівель товарів і послуг.

Проект "Покращення охорони здоров'я на службі у людей" передбачає три пріоритетних напрямки: боротьба з неінфекційними захворюваннями, поліпшення якості та ефективності надання медичної допомоги, а також оптимізація роботи лікарень і надання амбулаторних послуг на вторинному рівні медичної допомоги. Проект реалізується у восьми областях України - Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Вінницькій, Закарпатській, Львівській, Волинській та Рівненській.

Як повідомлялося, в березні 2015 року Світовий банк схвалив позику Україні для реалізації проекту "Покращення охорони здоров'я на службі у людей" у сумі $214,73 млн.

Серед контрольно-аналітичних заходів, проведених палатою щодо проекту, - аудит реалізації програми (2016 рік), а також аналіз стану залучення та використання коштів позики міжнародних організацій і впровадження проекту (2017 рік).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА