15:21 14.03.2018

Гройсман доручив МЕРТ і Мінфіну вирішити питання з фінансуванням ремонту корпусу Націнституту раку

Гройсман доручив МЕРТ і Мінфіну вирішити питання з фінансуванням ремонту корпусу Націнституту раку

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству фінансів та Міністерству економічного розвитку і торгівлі вирішити питання фінансування ремонту покрівлі одного з корпусів Національного інституту раку (НІР), повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

У відомстві нагадали, що через старість будівлі корпусу №2, в якому розташовані відділення, де проводиться хіміотерапевтичне лікування онкогематологічних хворих, у ньому спостерігається підвищена вологість, яка негативно впливає на стан пацієнтів.

"Вологість впливає негативно на стан пацієнтів, тому лікування важких хворих із застосуванням трансплантації кісткового мозку розпочато в 2016 році в новому хірургічному корпусі на базі дитячого відділення, де є належні санітарні умови", - йдеться в повідомленні.

Водночас проміжний ремонт покрівлі, який проводився протягом останніх кількох років за рахунок благодійних коштів, мав тимчасовий ефект.

Капітальний ремонт покрівлі коштуватиме від 3 млн грн до 5 млн грн.

"МОЗ звернулося до уряду з проханням долучитися до вирішення питання. Прем'єр-міністр доручив Міністерству фінансів та Міністерству економічного розвитку і торгівлі знайти кошти на капітальний ремонт покрівлі корпусу №2", - йдеться в повідомленні.

Під час ремонту покрівлі корпусу пацієнти проходитимуть лікування на базі відділення хіміотерапії солідних пухлин, а також у денному стаціонарі на базі поліклініки.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА