15:15 02.05.2018

У Львівській області до системи eHealth підключили 184 медзаклади

1 хв читати
У Львівській області до системи eHealth підключили 184 медзаклади

184 медзаклади первинного рівня у Львівській області вже підключені до системи "Електронного здоров'я" (eHealth), повідомляє департамент охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

За даними департаменту, повністю до системи підключені медзаклади первинного рівня у Львові, Бориславі, Дрогобичі, Моршині та Трускавці, а також у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському та Стрийському районах області.

На завершальній стадії перебуває процес у Дрогобицькому, Самбірському та Миколаївському районах, а в п'яти інших районах області підключені від одного до трьох медзалкдаів.

Також, за даними департаменту, найактивніше декларації з сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами підписують у Трускавці, Моршині та Бориславі.

Електронна система охорони здоров'я України eHealth є необхідним елементом медичної реформи, що забезпечує документообіг, обмін медичною інформацію, а також дає змогу здійснювати оплату медичним закладам послуг, наданих пацієнтам у рамках програми медичних гарантій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА