Інтерфакс-Україна
18:33 21.05.2018

У Києві за тиждень кількість хворих на грип і ГРВІ збільшилася на 12%

1 хв читати
У Києві за тиждень кількість хворих на грип і ГРВІ збільшилася на 12%

 У Києві в минулий 20-й тиждень епідемічного сезону було зареєстровано 8 тис. 193 хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), що на 12% більше, ніж було на 19-й тиждень, коли хворих було 7 тис . 213, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника.

За його словами, інтенсивність епідемічного процесу в українській столиці перебуває на рівні, характерному для цього періоду року. Показник захворюваності становить 280 (на 19-й тиждень - 246,5) і нижче епідемічного порогу на 38,3%.

"Порівняно з попереднім тижнем у столиці спостерігається зростання захворюваності як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Дорослих захворіло 2 тис. 675 осіб, зростання на 17,4%, дітей - 5 тис. 518, ріст на 9,3%. У структурі захворюваності діти становлять 67,4%, а попереднього тижня - 69,4%. Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 10,4%: 1 тис. 824 випадки, що становить 33,1% від загальної кількості хворих дітей і 22 , 3% від загальної кількості осіб, які звернулися по медичну допомогу", - розповів М.Поворозник.

За його словами, до медичних установ за 20-й тиждень епідсезону госпіталізовано 81 особу, з них 73 - діти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

Кабмін виділив 37 млн грн на аварійно-відновлювальні роботи у Інституті кардіології ім. Стражеска

Кабмін ухвалив порядок реалізації програми "Скринінг здоров’я 40+", вона запрацює з січня - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА