17:24 20.06.2018

НСЗУ оголосить "другу хвилю" укладання угод з медичними закладами первинної медичної допомоги наприкінці липня - Петренко

2 хв читати
НСЗУ оголосить "другу хвилю" укладання угод з медичними закладами первинної медичної допомоги наприкінці липня - Петренко

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) оголосить "другу хвилю" укладання угод з медичними закладами "первинної" медичної допомоги в кінці липня, повідомив глава НСЗУ Олег Петренко.

"В кінці липня ми оголосимо другу хвилю долучення медичних заклад до НСЗУ, до 15 серпня мають бути укладені угоди з другою хвилею медзакладів", - сказав він, виступаючи на засіданні Кабінету Міністрів у середу.

О. Петренко зазначив, що в другу хвилю договору з НСЗУ може укласти більше половини всіх наявних медзакладів "первинної медичної допомоги".

Він також повідомив, що до середини липня медзаклади, які вже уклали договори з НСЗУ, вже отримають на свої відкриті в банках рахунки перші гроші, згідно з новим принципом оплати.

О. Петренко також повідомив, що наразі на територіях, де медзаклади уклали договори з НСЗУ, проживає 8 млн осіб, з яких декларації з лікарями первинної меддопомоги уклало понад 2 млн осіб.

У системі електронної охорони здоров'я eHealth уже зареєстровано понад 20 тис. лікарів первинної медичної допомоги, що становить близько 90% від усіх лікарів "первинки".

Крім того, НСЗУ отримала 22 заявки від приватних медичних закладів.

О. Петренка нагадав, що з 2019 року всі медзаклади первинної медичної допомоги будуть фінансуватися через договори з НСЗУ, а фінансування через субвенцію на первинну медичну допомогу припиниться.

"У нас є півроку "домашньої роботи" для місцевої влади, НСЗУ, МОЗ. Підготуватися до переходу на нові принципи фінансування можна, це підтвердили медзаклади, які пройшли це в стислі терміни", - сказав він.

Як повідомлялося, за підсумками "першої хвилі" підписання договорів з НСЗУ 149 закладів первинної медичної допомоги в 22 областях з 1 липня почнуть працювати за новою системою фінансування. Ці заклади охоплюють близько 20% населення України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін відсторонив керівництво Держлікслужби за необґрунтовану заборону на деякі вакцини

Затримано працівників "Таврійського будинку інвалідів", які здавали підопічних на сторону для проведення сільгоспробіт

Кількість людей, котрі отруїлися на весіллі у Сколе, зросла до 18

Італія готова надавати допомогу і сприяння Україні за певними напрямами реалізації медреформи

У Харкові військові медики отримали сучасне рентгенівське обладнання

До 38 зросла кількість хворих учнів у школі Дніпра - влада міста

Потрійний держконтроль на ринку медвиробів перешкоджатиме доступу інноваційної продукції - ЄБА

Проект держбюджету-2019 передбачає збільшення фінансування охорони здоров'я на 10%

Гройсман поки не вирішив, чи готовий він підписати "карту донора"

Близько 20 млн українців до кінця року підпишуть декларації з сімейними лікарями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА