Інтерфакс-Україна
13:20 25.06.2018

Супрун: Завдяки програмі "Доступні ліки" значно знизилася кількість викликів "швидкої"

1 хв читати
Супрун: Завдяки програмі "Доступні ліки" значно знизилася кількість викликів "швидкої"

 У зв'язку з дією програми реімбурсації (відшкодування вартості) ліків на 17 тис. зменшилася кількість викликів "швидкої допомоги" через інсульти, інфаркти і напади бронхіальної астми, констатує виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"За "Доступними ліками" ми бачимо вже і результати в клінічній сфері - на 17 тисяч зменшилася кількість викликів "швидкої допомоги" через інсульт, інфаркт і напад бронхіальної астми. 17 тис. - це великий крок уперед", - сказала В. Супрун в ході розширеної наради щодо забезпечення громадян ліками та медичними виробами в понеділок.

За словами в.о. міністра, в програмі реімбурсації беруть участь близько 7,5 тис. аптек - кожна третя аптека. Водночас вона підкреслила, що місцева влада повинна працювати над тим, щоб збільшувати кількість аптек в програмі.

В ході наради У.Супрун також зазначила, що на сьогодні близько 9 млн людей підписали декларації про медобслуговування з докторами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Саудівська Аравія запустила 5-й пакет допомоги із протезування українців у Польщі на $3,5 млн

Кабмін обмежив постачання ліків одному дистриб'ютору для запобігання монополізації фармринку

Кабмін спростив вимоги до роботи аптек у сільській місцевості та на прифронтових територіях

Львівські лікарі провели унікальну операцію ALPPS на печінці 10-місячному малюку

"Санофі та мережа медцентрів Into-Sana оголосили про стратегічне партнерство

Ляшко залишається міністром охорони здоров’я в оновленому уряді, профільний комітет Ради сподівається на продовження плідної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА