09:44 21.11.2018

Верховний Суд направив справу стосовно відомої марки "Корвалол Corvalolum" на розгляд Великої палати

2 хв читати

Верховний Суд направив справу стосовно добре відомої марки "Корвалол Corvalolum" на розгляд Великої палати Верховного Суду.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник юридичного департаменту ПАТ "Фармак" (Київ) Дмитро Таранчук, таке рішення суд виніс у вівторок.

За його словами, цим рішенням Верховний Суд задовольнив клопотання третьої особи - ПАТ "Фармак" - про направлення справи на розгляд Великої палати Верховного Суду.

"Це рішення є законним і винесеним із дотриманням усіх процесуальних вимог, воно забезпечить неупереджений та об'єктивний розгляд справи", - наголосив юрист.

Як повідомлялося, Апеляційна палата МЕРТ у липні 2017 року визнала добре відому в Україні торговельну марку "Корвалол Corvalolum", що належить ПАТ "Фармак".

Фармфірма "Дарниця" (Київ), у свою чергу, відстоює право випускати власний препарат "Корвалол". Фармфірма звернулася до Господарського суду Києва з вимогою визнати це рішення МЕРТ недійсним, серед іншого, мотивувавши позовні вимоги тим, що популярність знака не підтверджується фактичними даними та доказами, що містяться в матеріалах справи Апеляційної палати МЕРТ. Суд першої інстанції відмовив фармфірмі в задоволенні позову, проте "Дарниця" оскаржила це рішення в Господарському апеляційному суді Києва, який задовольнив позов.

Як стверджують у "Фармак", "історично позначення "Корвалол", який випускається з 1960 року, належить саме "Фармак", оскільки препарат створив у 1960 році Київський хіміко-фармацевтичний завод ім. Ломоносова, правонаступником якого є ПАТ "Фармак".

З 1991 року ПАТ "Фармак" - єдиний виробник цього лікарського засобу на пострадянському просторі. При цьому ТМ "Корвалол" захищена в 15 країнах Європи та Середньої Азії: Німеччина, Польща, Литва, Латвія, Білорусь, Молдова, Румунія, Болгарія, Туркменістан, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Таджикистан, Киргизстан і Казахстан.

Фармфірма "Дарниця" входить до десятки найбільших фармвиробників України та до десятки найбільших госпітальних постачальників. Її кінцевим бенефіціаром є Гліб Загорій.

ПАТ "Фармак" входить до трійки лідерів фармгалузі України, є членом асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ). Бенефіціар компанії - голова наглядової ради Філя Жебровська.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Казахстан готовий поставити Україні вакцину проти COVID-19, зокрема як гумдопомогу

В Австралії розпочалися клінічні випробування нового типу вакцини проти COVID-19

В Україні від COVID-19 за добу вакциновано 25603 особи

МОЗ до осені має намір забезпечити базові ковідні лікарні централізованим киснем - Ляшко

Ляшко: Для 10 млн вакцинацій від COVID-19 до кінця літа потрібно проводити по 119 тис. вакцинацій щодня

Зеленський заявив про запуск в Україні проекту з будівництва лікарень за європейськими стандартами

Зеленський підписав указ про підвищення мінімальної заробітної плати медикам

На закупівлю вакцин проти COVID-19 до кінця червня МОЗ витратить 10,5 млрд грн - Рахункова палата

Рада виділила 300 млн грн для проведення розширеного скринінгу новонароджених

На вихідні у Харкові працюватимуть ще два центри масової вакцинації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА