18:32 10.01.2019

Система трансплантації в Україні запрацює в 2019 році - депутат

1 хв читати
Система трансплантації в Україні запрацює в 2019 році - депутат

 Система трансплантації в Україні може запрацювати в 2019 році, вважає заступник голови парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко.

"Мінохорони здоров'я вже розпочало розробку програмного забезпечення для Єдиної державної інформаційної системи трансплантації (ЄДІСТ) й водночас розробляє систему, яка дасть змогу здійснювати вилучення анатомічних матеріалів і їх трансплантацію до запуску ЄДІСТ. Тому є всі підстави припускати, що трансплантація в Україні все-таки буде, принаймні необхідність роботи в цьому напрямі розуміють усі - і ми, депутати, і міністерство. Думаю, ми зможемо побачити старт системи трансплантації, що реально працює, вже в 2019 році", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

С.Березенко, крім того, зазначив, що часу для впровадження системи трансплантації в Україні було недостатньо, тому було внесено законопроект (№9461), який дасть час для запуску функціонування ЄДІСТ.

"Законопроект про відстрочення внесла група депутатів, і я зокрема, але наприкінці 2018 року його не було проголосовано. Тому моя колега народний депутат Марія Іонова внесла ще один законопроект (№9461), який дасть час для запуску функціонування ЄДІСТ. Сподіваюся, що незабаром парламент його ухвалить", – сказав депутат.


Повний текст інтерв'ю С.Березенка оприлюднено на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА