16:09 06.06.2019

"Виробники ліків України" просять НБУ збільшити ліміт на переказ коштів у зарубіжні представництва фармкомпаній

1 хв читати
"Виробники ліків України" просять НБУ збільшити ліміт на переказ коштів у зарубіжні представництва фармкомпаній

Асоціація "Виробники ліків України" (АВЛУ) звернулася до Національного банку України з проханням збільшити ліміт на переказ коштів у зарубіжні представництва фармацевтичних компаній - членів асоціації.

АВЛУ, зокрема, просить змінити рішення стосовно ПАТ "Фармак", забезпечивши можливість переказу коштів на утримання представництва з перевищенням встановленого ліміту загальним розміром EUR6,048 млн, а також позитивно розглядати подібні звернення інших членів асоціації.

Згідно зі зверненням, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", встановленого положенням НБУ "Про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих валютних операцій в іноземній валюті" ліміту на переказ резидентом коштів з України на поточні рахунки нерезидентів - юридичних осіб у розмірі EUR2 млн недостатньо для утримання зарубіжних представництв українських фармкомпаній.

Неможливість фінансування представництв, як зазначили в асоціації, призведе до зменшення загального обсягу експорту української фармпродукції.

АВЛУ, створена в 2010 році, об'єднує провідних українських виробників ліків, які спільно забезпечують близько 35% потреб українських пацієнтів у ліках.

Нині до асоціації входить "Фармак", "Науково-виробничий центр "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод", "Інтерхім", "Юрія-Фарм", "Індар", "Сперко Україна".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА