14:37 29.10.2019

Мінсоцполітики планує створити новий електронний каталог засобів реабілітації для осіб з інвалідністю в 2019 році

1 хв читати
Мінсоцполітики планує створити новий електронний каталог засобів реабілітації для осіб з інвалідністю в 2019 році

Міністерство соціальної політики України планує створити новий електронний каталог технічних засобів реабілітації (ТЗР) для осіб з інвалідністю в 2019 році.

"Мета створення каталогів - надання вільного доступу до інформації про ТЗР для осіб з інвалідністю та фахівців, зайнятих у процесі забезпечення ТЗР, а також гармонізація класифікації ТЗР із міжнародною. Плануємо представити електронний каталог засобів реабілітації вже в цьому році", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначається, що новий каталог буде зручним і простим у використанні й міститиме інформацію про всі види ТЗР: протезно-ортопедичні вироби; крісла колісні; меблі та оснащення; допоміжні засоби для перенесення та підйому; спеціальні засоби для самообслуговування та догляду; засоби для ходіння, керовані однією рукою; засоби для ходіння, керовані обома руками; комплектувальні вироби для виробництва протезно-ортопедичної продукції.

Крім того, основними нововведеннями електронного каталогу стануть: перехід від PDF до HTML формату, що суттєво спростить роботу з каталогом; поліпшення можливості навігації та пошуку інформації у каталозі; перехід від системи шифрування продукції згідно з номенклатурою ТЗР, затвердженою в 2008 році, до нових шифрів, побудованих на основі шестизначних кодів ISO 9999:2016, а також гармонізація системи класифікації ТЗР із міжнародною.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА