Інтерфакс-Україна
15:03 13.01.2020

ЦГЗ підтвердив смерть вагітної жінки внаслідок ускладнень грипу, дитина вижила

1 хв читати

Центр громадського здоров'я (ЦГЗ) Міністерства охорони здоров'я України підтвердив смерть вагітної жінки внаслідок ускладнень грипу.

Як повідомляє ЦГЗ на сторінці у Facebook, 31-річна жінка захворіла 24 грудня, а 31 грудня у зв'язку з відшаруванням плаценти їй було зроблено кесарів розтин.

"Жінка померла 3 січня. За результатами лабораторних досліджень підтверджено грип типу А не субтипований", - повідомляє ЦГЗ.

Крім того, за даними центру, жінка також мала супутнє хронічне захворювання – гепатит С.

Новонароджена дитина вижила, і сьогодні, 13 січня, з відділення реанімації її перевели у відділення для недоношених дітей.

Загалом від початку епідсезону (з жовтня 2019 року) в країні зафіксовано три летальні випадки внаслідок захворювання на грип.

ОСТАННЄ

Сучасний метод діагностики сказу до кінця року буде впроваждено ще у 10 лабораторіях України

Проєкти професійних стандартів для медсестринства винесено на громадське обговорення

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за 8 місяців здійснили понад 400 виїздів на Полтавщині

Сінево за 1-ше півріччя провела понад 1,5 лабораторнийх тестів в рамках контракту з НСЗУ

Агресор зруйнував або пошкодив майже 2,4 тис. об’єктів в 781 медзакладі

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА