17:18 05.02.2020

У Британії наступного тижня розпочнуться випробування вакцини проти коронавірусу на тваринах - ТБ

1 хв читати
У Британії наступного тижня розпочнуться випробування вакцини проти коронавірусу на тваринах - ТБ

Ученим у Великій Британії вдалося домогтися прориву в розробці вакцини проти нового коронавірусу, і її випробування на тваринах мають розпочатися на початку наступного тижня, повідомив у середу телеканал Sky News із посиланням на професора Робіна Шеттока з Імперського коледжу Лондона.

"Звичайні підходи тривають зазвичай щонайменше два-три роки, перш ніж дійдемо до клінічних (випробувань - ІФ). А ми подолали цю стадію в лабораторії за 14 днів, отримавши можливий зразок (ліків - ІФ)", - сказав учений.

"У нас буде (зразок вакцини - ІФ) - у варіанті для тварин - до початку наступного тижня. Ми зрізали цю частину шляху", - продовжив він.

Він зазначив, що в разі вдалих випробувань і отримання достатнього фінансування вакцину можна буде випробовувати на людях цього літа.

Sky News нагадує, що вакцина проти вірусу атипової пневмонії (SARS-CoV), який, на думку деяких дослідників, схожий із новим коронавірусом, раніше не була доведена до кінця через те, що спалах SARS-CoV свого часу зійшов нанівець.

У свою чергу Шетток попередив, що, хоча поширення нового коронавірусу може піти на спад улітку, є загроза виникнення другої хвилі захворювання. У зв'язку з цим, сказав професор, наявність вакцини не завадила б.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА