18:09 13.05.2020

"Фармак" розпочав в Україні третю фазу клінічних випробувань препарату "Амізон" у протидії COVID-19

2 хв читати
"Фармак" розпочав в Україні третю фазу клінічних випробувань препарату "Амізон" у протидії COVID-19

Фармацевтична компанія АТ "Фармак" (Київ) у рамках міжнародних досліджень розпочала в Україні третю фазу клінічних випробувань лікарського засобу "Амізон" (Енісаміум) у протидії COVID-19.

Як повідомляє компанія у своєму прес-релізі, вчені Інституту медичної вірусології Франкфурта-на-Майні (ФРН) провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі.

"Препарат тестували на людських клітинах, заражених SARS-COV-2. Енісаміум показав хороший ефект. Це стало приводом для початку клінічних досліджень лікарського засобу в Україні", - повідомляє компанія.

Компанія повідомляє, що після успішного завершення випробувань "Амізон" буде доступний у всіх країнах присутності "Фармак".

Клінічні дослідження триватимуть кілька місяців.

Наразі "Амізон" як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ представлений на ринках 11 країн світу, зокрема Білорусі, Казахстану, Узбекистану та інших.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку з часткою 5,9% у грошовому вимірі. Компанія виробляє лікарські засоби в усіх чотирнадцяти терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протизастудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько ста лікарських засобів.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток близько 95% прибутку.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність становили 3,4 млрд грн.

У 2015 році "Фармак" відкрив власне виробництво субстанцій у місті Шостка (Сумська обл.), яке виробляє близько 20% субстанцій для потреб "Фармаку". Інвестиції в будівництво заводу з виробництва субстанцій у Шостці становили $40 млн.

Загалом з 1995 року компанія інвестувала в модернізацію виробництва понад $242 млн. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію і відповідають вимогам європейських стандартів. На виробництві впроваджено систему контролю якості відповідно до чинних нормативних вимог і світових стандартів: ISO, GMP. Щорічно компанія проходить близько 15 міжнародних інспекцій і перевірок.

Як повідомлялося, АТ "Фармак" за підсумками 2019 року отримало чистий прибуток розміром 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

ПАТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУА).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Степанов: Ми подавали запит на 296 млрд грн загального бюджету на охорону здоров'я

МОЗ оновив стандарт надання допомоги при Covid-19

"Фармак" за підсумками 2020 року вийде на заплановані показники - виконавчий директор

Кількість нових випадків COVID-19 перевищує встановлений показник у 19 областях і Києві - дані МОЗ

АМКУ здійснює розслідування щодо цін на протиепідемічні товари на початку епідемії COVID-19

Пріоритетом МОЗ у 2021 році буде впровадження оцінки медтехнологій в Україні - заступник міністра

В Україні до кінця 2020 р. виконають 88 трансплантацій кісткового мозку – заступник міністра

У ВООЗ похвалили AstraZeneca за пріоритет безпеки у випробуваннях вакцини проти COVID-19

Україна готова до масового виробництва вакцини проти коронавірусу - Зеленський

ЄС і ВООЗ передали Україні 100 кисневих концентраторів для лікування пацієнтів із COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА