18:09 13.05.2020

"Фармак" розпочав в Україні третю фазу клінічних випробувань препарату "Амізон" у протидії COVID-19

2 хв читати

Фармацевтична компанія АТ "Фармак" (Київ) у рамках міжнародних досліджень розпочала в Україні третю фазу клінічних випробувань лікарського засобу "Амізон" (Енісаміум) у протидії COVID-19.

Як повідомляє компанія у своєму прес-релізі, вчені Інституту медичної вірусології Франкфурта-на-Майні (ФРН) провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі.

"Препарат тестували на людських клітинах, заражених SARS-COV-2. Енісаміум показав хороший ефект. Це стало приводом для початку клінічних досліджень лікарського засобу в Україні", - повідомляє компанія.

Компанія повідомляє, що після успішного завершення випробувань "Амізон" буде доступний у всіх країнах присутності "Фармак".

Клінічні дослідження триватимуть кілька місяців.

Наразі "Амізон" як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ представлений на ринках 11 країн світу, зокрема Білорусі, Казахстану, Узбекистану та інших.

"Фармак" - лідер фармацевтичного ринку з часткою 5,9% у грошовому вимірі. Компанія виробляє лікарські засоби в усіх чотирнадцяти терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протизастудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько ста лікарських засобів.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток близько 95% прибутку.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність становили 3,4 млрд грн.

У 2015 році "Фармак" відкрив власне виробництво субстанцій у місті Шостка (Сумська обл.), яке виробляє близько 20% субстанцій для потреб "Фармаку". Інвестиції в будівництво заводу з виробництва субстанцій у Шостці становили $40 млн.

Загалом з 1995 року компанія інвестувала в модернізацію виробництва понад $242 млн. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію і відповідають вимогам європейських стандартів. На виробництві впроваджено систему контролю якості відповідно до чинних нормативних вимог і світових стандартів: ISO, GMP. Щорічно компанія проходить близько 15 міжнародних інспекцій і перевірок.

Як повідомлялося, АТ "Фармак" за підсумками 2019 року отримало чистий прибуток розміром 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

ПАТ "Фармак" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУА).

Згідно з даними Держреєстру, кінцевим бенефіціарним власником ПАТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада ухвалила закон про вдосконалення системи трансплантації

МОЗ планує розширити практику створення університетських клінік

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюватимуть у 13 областях

Метапневмовірус в Україні з початку епідсезону виявлено у 14 осіб, тенденції до розвитку спалаху не спостерігається - ЦГЗ

УЧХ навчив надавати першу допомогу понад 300 тис. осіб

Інститут Амосова з 2025 р. контрактуватиметься за ПМГ, консультації для пацієнтів із направленням безкоштовні

Шмигаль про реформу МСЕК: Визначено 291 заклад охорони здоров'я, сформовано понад 1476 експертних команд

У 2025 році буде повністю відновлено новий корпус "Охматдиту", розпочнеться будівництво ще одного інноваційного корпусу - Ляшко

МОЗ перевірило близько 1 тис. переданих правоохоронцями справ про встановлення сумнівної інвалідності

Потребу в протезуванні за три роки війни мають близько 20 тис. осіб - Protez Hub

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА