18:41 27.07.2020

ВООЗ оголосить, що пандемію COVID-19 ще не подолано, і дасть поради щодо боротьби проти неї

1 хв читати
ВООЗ оголосить, що пандемію COVID-19 ще не подолано, і дасть поради щодо боротьби проти неї

Спеціальний комітет Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) цього тижня оцінить ситуацію з пандемією коронавірусу COVID-19, заявив у понеділок на брифінгу голова організації Тедрос Адханом Гебреєсус.

За його словами, комітет з екстрених ситуацій проведе зустріч, щоб виконати оцінку поточної ситуації на предмет відповідності декларації "надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров'я, що має міжнародне значення".

"Коли я свого часу оголосив про надзвичайну ситуацію у сфері суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення, 30 січня, було зафіксовано менше ніж 100 випадків зараження за межами Китаю і не було смертей", - заявив він.

Західні ЗМІ вважають, що комітет з екстрених ситуацій, як очікується, може змінити деякі рекомендації ВООЗ для країн щодо реакції на пандемію. Також ЗМІ прогнозують, що ВООЗ залишить у силі поточний статус пандемії, оскільки на цей момент у світі було зафіксовано понад 16 млн випадків заражень і майже 650 тис. смертей.

Із 2009 року ВООЗ шість разів оголошувала декларацію про НС, зокрема у зв'язку з коронавірусом COVID-19, із пандемією свинячого грипу N1H1 у 2009 році, з поширенням лихоманок Зіка і Ебола. Нинішню ситуацію Гебреєсус називає найважчою. Декларація ВООЗ про НС потребує перегляду щопівроку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА