17:27 06.08.2020

"МЗУ" просить МОЗ збільшити очікувану вартість закупівлі ШВЛ за кошти "ковідного" фонду

2 хв читати
"МЗУ" просить МОЗ збільшити очікувану вартість закупівлі ШВЛ за кошти "ковідного" фонду

Держпідприємство "Медичні закупівлі України" (МЗУ) просить Міністерство охорони здоров'я збільшити очікувану вартість закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) за кошти фонду для боротьби з поширенням COVID-19.

Як повідомляє "МЗУ" на своїй сторінці в соцмережі Facebook, за рахунок спеціального фонду боротьби з COVID-19 здійснюється закупівля 200 апаратів ШВЛ на суму 100 млн грн (500 тис. грн за одиницю).

"МЗУ" 6 липня оголосило тендер на закупівлю 50 ШВЛ, аукціон відбувся 16 липня. На нього вийшло шість учасників, лише два з яких запропонували товари, що відповідали техзавданню", - повідомляє "МЗУ".

У "МЗУ" уточнюють, що для перевірки постачальників держпідприємство попросило їх надати договори, що підтверджують досвід постачання аналогічних товарів до закладів охорони здоров'я України. У результаті перевірки з'ясувалося, що один постачальник не мав такого досвіду, другий не відповідав критеріям доброчесності, "оскільки наявні підтверджені факти невиконання умови попередніх договорів".

"Проаналізувавши результати проведеного аукціону та отримані попередні комерційні пропозиції, ми звернулися до МОЗ із пропозицією переглянути очікувану вартість у бік збільшення з метою забезпечення участі ширшого кола постачальників", - повідомляє "МЗУ".

У держпідприємстві зазначають, що збільшити вартість закупівлі можна за рахунок заощаджених коштів із попередніх закупівель засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів, засобів захисту очей тощо).

Як повідомлялося, за даними системи MedData, завантаженість апаратів ШВЛ в українських лікарнях становить менше ніж 7,85%. Зокрема, з наявних в українських лікарнях 3198 апаратів ШВЛ усіх класів 251 апарат підключено до пацієнтів, зокрема 123 пацієнтів із діагнозом COVID-19.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Комітет ВР з охорони здоров'я рекомендував розробити пакет послуг з реабілітації ветеранів

Степанов: Потрібно активно залучати інші шляхи фінансування медицини, крім держбюджету

Профільний комітет ВР рекомендував збільшити фінансування Програми медгарантій до 5% ВВП у держбюджеті-2021

В Івано-Франківській області кількість постраждалих унаслідок спалаху гострої кишкової інфекції зросла до 194 осіб - ЦГЗ

Комітет ВР з охорони здоров'я підготував понад 200 правок до проекту бюджету - Радуцький

МОЗ подав бюджетний запит на допомогу при гострому інфаркті міокарда – Степанов

МОЗ України підписало меморандум про співпрацю з данською благодійною організацією Bevar Ukraine

ПРООН (UNDP) коштами дежбюджету-2020 закуповуватиме ліки за 11 програмами

Заявки на доплати медикам не подали 450 медзакладів

Інформація про продаж в аптеках ліків від коронавірусу не відповідає дійсності - МОЗ України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА