19:46 15.09.2020

У ВООЗ похвалили AstraZeneca за пріоритет безпеки у випробуваннях вакцини проти COVID-19

2 хв читати
У ВООЗ похвалили AstraZeneca за пріоритет безпеки у випробуваннях вакцини проти COVID-19

У ВООЗ високо оцінили рішення англійсько-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca призупинити клінічні випробування вакцини проти коронавірусу з метою безпеки.

"Це те, що ми хочемо бачити у випробуваннях, це добре організоване випробування. Безпека завжди важлива, вона має ключове значення, і вони звернули на це належну увагу", - сказала журналістам у Женеві прес-секретар ВООЗ Маргарет Гарріс.

Коментуючи використання вакцин проти COVID-19 у Китаї та Росії, Гарріс заявила, що у ВООЗ хотіли б мати чітку інформацію щодо цих вакцин і мати можливість для порівняння результатів їх використання.

Незважаючи на вимушену паузу у випробуваннях вакцини, яку розробляє AstraZeneca спільно з університетом Оксфорда, її можна отримати до кінця 2020 року, заявляв виконавчий директор компанії Паскаль Соріо.

9 вересня стало відомо, що клінічні випробування вакцини проти COVID-19, розробленої англійсько-шведською компанією AstraZeneca спільно з університетом Оксфорда, були призупинені для розслідування "потенційно нез'ясовної хвороби" в одного з учасників.

"У рамках тривалих рандомізованих контрольованих глобальних випробувань оксфордської вакцини проти коронавірусу наш стандартний процес огляду призвів до паузи у випробуваннях, щоб переглянути дані про безпеку", - йдеться в заяві AstraZeneca.

Зазначається, що хвороба в одного з учасників випробування може бути й не спричинена вакциною. Проте це необхідно перевірити.

Раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Генкок заявив, що Лондон уклав контракт із AstraZeneca на виробництво 30 млн доз вакцини від коронавірусу.

Він додав, що тільки-но використання вакцини затвердять, "що ще не точно", Велика Британія "буде готова" вивести вакцину на ринок.

"У найкращому разі це відбудеться цього року. Я думаю, що, найімовірніше (це відбудеться - ІФ), на початку наступного року - в перші кілька місяців наступного року", - додав глава британського МОЗ.

Видання The Wall Street Journal нагадує, що раніше AstraZeneca уклала договори ще з низкою урядів і компаній для полегшення виробництва майбутнього препарату та його поширення у світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

"Охматдит" наступного тижня визначить будкомпанію для відновлення, отримав від благодійників уже близько 800 млн грн

Українські клініки в першому півріччі провели 283 трансплантації органів

Німеччина прийме на лікування українських дітей, які потребують допомоги

Кабмін визначив перелік випадків надання платної меддопомоги

З початком війни виник дефіцит ортопедів, хірургів і анестезіологів - Ляшко

У Луцьку відбувся тренінг для мобільних реабілітаційних команд Українського Червоного Хреста

У "Дії" відображатимуться медичні дані

Аптечні продажі в Україні за 5 міс. зросли майже на 14% у грошовому виразі, у натуральному скоротилися на 4%

МОЗ розробило проєкти підзаконних актів для запуску єдиного органу держконтролю у фармсфері

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА