Інтерфакс-Україна
22:10 09.10.2020

У лікарнях вистачає апаратів ШВЛ і немає проблем із медичним киснем

1 хв читати
У лікарнях вистачає апаратів ШВЛ і немає проблем із медичним киснем

У лікарнях України вистачає апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) і немає проблем із медичним киснем, заявляє міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"У нас апаратів ШВЛ зараз використовується 8% від загальної кількості. З понад 4300 апаратів штучної вентиляції легенів сьогодні на ранок задіяно 411 апаратів ШВЛ. Я думаю, вже треба припиняти ці розмови, що у нас не вистачає апаратів ШВЛ", - сказав Степанов в ефірі телеканалу "Інтер" увечері в п'ятницю.

Він також зазначив, що немає і проблем з поставками медичного кисню.

"Стосовно кисню. У нас в країні на сьогодні шістнадцять компаній, які поставляють медичний кисень", - розповів міністр.

Він також повідомив, що уряд на засіданні в п'ятницю прийняв постанову про виділення 572 млн грн, "які підуть як субвенція в регіони саме для централізованого розвезення кисню до лікарень і покупки кисневих концентраторів".

Степанов додав, що за міжнародними контрактами доставлять 150 кисневих концентраторів, "які будуть уже в понеділок і будуть розвезені по Україні".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ поділився досвідом гуманітарної роботи

Уряд підтримав пропозицію збільшити фінансування закупівлі ліків на 3,1 млрд грн, для покриття потреби необхідно 8,6 млрд грн

Україна за 5 міс. імпортувала ліків на $836 млн, експортувала на $93 млн

Стаціонарна психіатрична допомога дітям фінансуватиметься тільки в багатопрофільних дитячих лікарнях – МОЗ

Центр естетичної медицини BG Lab в Києві відновив роботу після руйнування внаслідок ракетної атаки

Закупівлі ліків для пацієнтів з первинним імунодефіцитом в 2025р профінансовані на 39% - БФ "Пацієнти України"

Ціни на велику кількість ліків будуть знижені вже до кінця літа - Ляшко

Кличко відвідав поранених після російського обстрілу та розповів про їхнє лікування

Рада дозволила закупівлі ліків за механізмом ДКД за кошти місцевих бюджетів

Запропоновані платежі за маркетинг ліків в роздріб до 3% за рецептурні та 20% за безрецептурні спричинять зростання цін – АПРАД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА