14:47 09.11.2020

"Фармак" завершив перекваліфікацію дексаметазону у ВООЗ

2 хв читати
"Фармак" завершив перекваліфікацію дексаметазону у ВООЗ

Фармацевтична компанія АТ "Фармак" (Київ) завершила перекваліфікацію лікарського засобу дексаметазону фосфат у Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Як повідомляється в прес-релізі компанії, 5 листопада ВООЗ офіційно включила цей лікарський засіб до переліку перекваліфікованих лікарських засобів.

"Під час перекваліфікації компанія пройшла шлях від фармацевтичної розробки продукту та формування реєстраційного досьє, до проходження інспекції виробничих дільниць експертами ВООЗ", - повідомили в компанії.

Перекваліфікація лікарських засобів - процедура, яку здійснює ВООЗ для оцінки якості, безпечності та ефективності лікарських засобів. Наявність у переліку перекваліфікованих відкриває можливості участі "Фармак" у закупівлях, які здійснюють міжнародні закупівельні організації для потреб населення всієї планети.

Дексаметазону фосфат, окрім своєї основної сфери застосування, також був включений до переліку лікарських засобів, що застосовуються під час лікування ускладнень, викликаних COVID-19.

"Фармак" виробляє лікарські засоби в усіх 14 терапевтичних групах. Серед основних напрямів - протипростудні, ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні портфелі. Щорічно "Фармак" виводить на ринок близько 20 нових складнокомпонентних сучасних препаратів, у розробці нині близько 100 лікарських засобів.

За останні п'ять років інвестиції "Фармак" у науково-технічний комплекс, виробниче обладнання, дослідницьку діяльність сягнули 3,4 млрд грн.

За підсумками 2019 року АТ "Фармак" отримало чистий прибуток у розмірі 1,056 млрд грн, що майже збігається з показником 2018 року - 1,05 млрд грн, за підсумками 2018 року "Фармак" збільшив чистий прибуток на 25,16%.

АТ "Фармак" - член Асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та осіб-підприємців, кінцевим бенефіціарним власником АТ "Фармак" є голова наглядової ради Філя Жебровська, яка володіє 80% акцій компанії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

НСЗУ розробить пакет Програми медгарантій, щоб покрити витрати на вакцинацію від COVID-19 - Шмигаль

МОЗ України розширить перелік пакетів з онкології в Програмі медгарантій

Вакцина від COVID-19 компанії Moderna ефективна і проти нових штамів вірусу, стверджує розробник

"Біолік" не надала матеріали для експертизи та реєстрації вакцини "Супутник V" від COVID-19 (оновлена)

Китайська Sinovac Biotech уповноважила "Лекхім" представляти її інтереси в Україні на 5 років, починаючи з 25 листопада 2020 року - МОЗ

МОЗ має намір реорганізувати систему медзакладів, які надають допомогу онкохворим дітям

У США через відключення холодильника знищено майже 2 тис. доз вакцини Moderna

Профільний комітет Ради підтримав законопроект, що відкриває можливості реєстрації вакцин від COVID-19

МОЗ винесе на громадське обговорення проект Нацстратегії контролю онкозахворювань

На комерційному ринку вакцина від COVID-19 з'явиться до літа - Степанов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА