16:52 14.11.2020

Глава української "Біофарма Плазма" заявив про перше в світі завершення клінічних випробувань імуноглобуліну проти COVID-19

2 хв читати
Глава української "Біофарма Плазма" заявив про перше в світі завершення клінічних випробувань імуноглобуліну проти COVID-19

Біофармацевтична компанія "Біофарма Плазма" (Біла Церква, Київська обл.) завершила клінічні випробування препарату від COVID-19 "Біовен" (імуноглобулін) на основі плазми, повідомив керівник і співвласник компанії Костянтин Єфименко в суботу в Facebook.

"Сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну в світі..., проте "Біофарма" – перша компанія, яка почала клінічні дослідження, і перша, яка їх завершила. Вчора "Біовен" внесли до протоколу лікування COVID-19", – написав Єфименко, подякувавши МОЗ України за підтримку в проведенні дослідження.

Співвласник "Біофарми" уточнив, що клінічні дослідження розпочались у травні: "рандомізовані 66 пацієнтів з важким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз. Дослідження завершено в жовтні". За його словами, використання "Біовен" у комплексі терапії пневмонії, викликаної SARS-CoV-2, COVID-19 порівняно зі стандартною терапією, дає змогу досягти статистично достовірних переваг за такими параметрами. Зокрема, це скорочення летальності вчетверо - з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покарщення з 9 до 5 днів і скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару на 3-5 днів.

"Біофарма" продовжує роботу зі створення гіперімунного імуноглобуліну. Найближчим часом будуть новини", – зазначив Єфименко.

Згідно з інформацією на сайті clinicaltrials.gov Національної медичної бібліотеки США, всього в Україні ведеться 6 клінічних досліджень у сфері боротьби проти COVID-19, з яких статус "завершене" тільки у "Біовена". Результати дослідження, яке проводилося спільно зі львівським та Вінницьким медуніверситетами, на цьому ресурсі поки що відсутні, проте зазначено, що в ньому було 76 учасників. Вони порівну ділилися за групами, одна з яких отримувала базову терапію з "Біовеном", а друга – тільки базову терапію.

Дослідження проводилися на базі семи лікарень в Івано-Франківську, Білій Церкві, Львові, Одесі, Тернополі, Вінниці, Луцьку та двох – у Києві.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні вакцинували від COVID-19 понад 1,3 тис. осіб - Ляшко

Вакцину Pfizer дозволили зберігати у звичайних холодильниках для ліків протягом двох тижнів

В Україні від початку року здійснили 19 трансплантацій органів і 29 пересадок кісткового мозку

МОЗ України має намір врегулювати дистанційну торгівлю лікзасобами

МОЗ України розробило проект держполітики щодо наркотиків до 2030 року

МОЗ України затвердило нову редакцію реєстру лікзасобів за програмою реімбурсації

За консультаціями щодо онкозахворювань до медмережі "Добробут" у 2020 році звернулося понад 7 тис. людей

"Добробут" готовий узяти участь у вакцинації від COVID-19 вакциною Pfizer, якщо будуть конкретні ініціативи від держави

Медики готові вакцинуватися від COVID-19 - глава Асоціації анестезіологів України

Медмережа "Добробут" закрила два із трьох стаціонарів для пацієнтів із COVID-19

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА