Інтерфакс-Україна
18:57 17.03.2025

Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

1 хв читати
Секретарем Ради підприємців при президенті буде радник глави ОП і заступник голови правління Ощадбанку Каціон

Секретарем Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану при президенті України буде радник голови Офісу президента і заступник голови правління Ощадбанку, відповідальний за корпоративний бізнес, Юрій Каціон, повідомив член цієї ради, президент ТОВ "Біофарма Плазма" Костянтин Єфименко.

"Ви всі вже познайомилися з Юрієм Каціоном, який стане секретарем Ради підтримки підприємництва, який може з департаментом економіки, соціальної політики Офісу президента давати оцінки цим відповідям і вирішувати", – сказав Єфименко під час розширеного засідання платформи "Діалог Влади та Бізнесу" у понеділок, яке транслювалося онлайн.

Перед цим він закликав представників бізнесу чітко формулювати питання, які потребують вирішення, і звертатися з ними до Ради.

Як повідомлялося, 10 березня глава ОП Андрій Єрмак заявив, що Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, яка була створена рік тому в складі семи підприємців, буде розширена та планує створити секретаріат для обробки пропозицій бізнесу.

Раніше також повідомлялося про можливість призначення заступника, голови правління Ощадбанку, відповідального за корпоративний бізнес, Юрія Каціона заступником голови ОП.

ОСТАННЄ

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

ДБР затримало на Одещині правоохоронця, який за $15 тис. "допомагав" списати з військового обліку

Україна ніколи не визнає юридично окупацію своїх територій — Кравчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА