12:51 20.01.2021

Виробники китайських вакцин від COVID-19 подали заявки на участь у програмі ВООЗ із доступу до вакцин - МЗС

2 хв читати
Виробники китайських вакцин від COVID-19 подали заявки на участь у програмі ВООЗ із доступу до вакцин - МЗС

Розробники китайських вакцин від коронавірусу COVID-19 подали заявку на приєднання до програми COVAX – глобального фонду доступу до вакцин, заснованому ВООЗ, повідомляють ЗМІ з посиланням на китайське МЗС.

За словами представника МЗС КНР Хуа Чуньїн, три китайські компанії з розробки препаратів від коронавірусу - Sinovac, Sinopharm і CanSinoBio зареєстрували заявки на участь у глобальній ініціативі.

Програма COVAX, або Глобальний фонд доступу до вакцин проти COVID-19, заснований спільними зусиллями ВООЗ та Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI). Механізм покликаний забезпечити доступ до вакцин для країн із низьким і середнім рівнем доходів. Початок постачання вакцин до таких країн очікується в лютому, цього року планується розподілити 2 з 3 млрд доз вакцин від COVID-19. Загалом у COVAX беруть участь 190 світових економік.

Раніше цього тижня гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєус заявляв, що нерівність у постачаннях вакцин від коронавірусу COVID-19 серед країн із високим і низьким рівнем доходу підриває зусилля в боротьбі з пандемією.

Він наголосив, що в міру розподілу перших вакцин обіцянка країн забезпечити рівний доступ до вакцини від COVID-19 перебуває під серйозною загрозою. Гендиректор пояснив, що деякі країни йдуть в обхід COVAX, підвищуючи ціни і роблячи спроби стрибнути вперед черги.

ЗМІ нагадують, що замовлення на китайські вакцини від коронавірусу зробили щонайменше 18 країн. Серед них - Індонезія, Бразилія, Чилі, Туреччина, Таїланд, Україна, Угорщина, Перу, Сербія, Пакистан, Саудівська Аравія, Аргентина, Єгипет, ОАЕ та інші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ у 2023 р. скоротило кількість закуплених за механізмом ДКД ліків - "Санофі"

В Охтирці відкрили збірно-модульну конструкцію для розміщення бригад швидкої допомоги

Майже 11,2 тис. генераторів встановлено в українських клініках - МОЗ

НСЗУ законтрактувала на проведення хіміотерапії в межах ПМГ 97 медзакладів на 2,41 млрд грн

Медзаклади отримають іще 52 потужні генератори для роботи на випадок відключень електроенергії

На відновлення зруйнованої агресором медичної інфраструктури в Україні потрібно щонайменше $14,2 млрд

Співзасновник медлабораторії "Ескулаб" заявляє про ризики зупинки роботи мережі, невиплати зарплати і податків через спробу рейдерського захоплення

Лікарня "Охматдит" увійде до ПМГ із 2025 року

Інститут ім. Філатова продовжить розвивати використання ШІ для діагностики очних хвороб

Попит на неврологічні препарати з початку року суттєво зростає - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА