18:14 01.03.2021

МОЗ дозволило вакцинувати від COVID-19 громадських діячів у разі залишку вакцин

1 хв читати
МОЗ дозволило вакцинувати від COVID-19 громадських діячів у разі залишку вакцин

Міністерство охорони здоров'я України дозволило вакцинувати від COVID-19 громадських діячів для популяризації вакцинації при наявності залишків доз вакцин, повідомляє Центр громадського здоров'я у Facebook із посиланням на відповідний наказ МОЗ, затверджений у понеділок.

Згідно з повідомленням, громадських діячів, діячів культури та спорту, лідерів релігійних громад тощо рекомендується вакцинувати у випадках, коли: зафіксовано відмову від вакцинації серед осіб, які попередньо дали згоду на щеплення; виявлено протипоказання до вакцинації; кількості осіб, які прищеплюються у день роботи мобільної бригади, недостатньо для повного використання всіх відкритих флаконів із вакциною.

"Вакцина Covishield/AstraZeneca поставляється до України у флаконах по 10 доз препарату в кожному. Після відкриття флакона вакцина має бути використана протягом шести годин, скільки ж триває одна сесія мобільної виїзної бригади. Повторне заморожування вже відкритого флакона або використання його після закінчення зазначеного часу заборонено. У таких випадках невикористані дози вакцини мають бути утилізовані", - наголошується у повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА