Інтерфакс-Україна
10:06 09.04.2021

В Україні від коронавірусу первинно щеплено понад 353 тис. осіб, записалися на вакцинацію - 431 тис.

1 хв читати
В Україні від коронавірусу первинно щеплено понад 353 тис. осіб, записалися на вакцинацію - 431 тис.

За минулу добу в Україні від коронавірусу прищепили 18 569 осіб, при цьому лідерами за кількістю вакцинованих громадян є Дніпропетровська (1 990 зроблених щеплень за останню добу) та Київська області (1 970), а також місто Київ, повідомляє міністр охорони здоров'я Максим Степанов у п'ятницю.

"18 569 осіб щеплено проти COVID-19 за добу 8 квітня 2021 року в Україні. 353 147 осіб щеплено від початку прищеплювальної кампанії... Щеплення робили 145 мобільних бригад з імунізації та 848 пунктів щеплення", - написав Степанов у Facebook.

Він уточнив, що найменше людей за минулу добу вакцинували у Чернігівській області (140 щеплень за добу). В інших регіонах кількість вакцинованих громадян перебуває у межах 180-1050 осіб.

Міністр також зазначив, що станом на 8 квітня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 431 025 українців.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

МОЗ розширив перелік дозувань ліків на основі канабісу, які виготовляються в аптеках

Дофінансування держзакупівлі ліків на 3,1 млрд грн дозволить закрити 100% потреби по багатьом позиціям онкології та серцево-судинних захворюваннях – Адаманов

Академія медицини грудного вигодовування закликає обмежити маркетинг виробників замінників грудного молока на медконференціях

Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів просить київську владу  відновити закупівлю інноваційних ліків для онкохворих киян

Мінсоцполітики готує комплексне бачення для перезавантаження системи протезування

Кабмін планує запустити гранти для виробників біонічних протезів

Обмеження постачання ліків одному дистриб’ютору на рівні 20% не вплине на наявність препаратів у великих аптечних мережах – експерт

Обмеження відпуску ліків одному дистриб’ютору у межах 20% юридично вразливе і несе логістичні ризики – "Санофі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА