Інтерфакс-Україна
18:27 20.05.2021

ДП "МЗУ" планує найближчими днями поставити в регіони ще 500 тис. доз китайської вакцини CoronaVac - Жумаділов

1 хв читати
ДП "МЗУ" планує найближчими днями поставити в регіони ще 500 тис. доз китайської вакцини CoronaVac - Жумаділов

Держпідприємство "Медичні закупівлі України" ("МЗУ") прийняло на свої склади ще 500 тис. доз китайської вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Life Sciences і планує найближчими днями поставити її в регіони, повідомив гендиректор ДП "Медичні закупівлі України".

"Учора ми отримали ще 500 тис. доз на наш склад, і найближчими днями ця вакцина має бути розвезена", - сказав він під час конференції "Жити сьогодні" в Києві в середу.

Жумаділов повідомив, що до кінця травня "МЗУ" очікують постачання ще 500 тис. доз.

"Отже, буде поставлено вже 1,2 млн доз. Ще 700 тис. доз залишиться, найімовірніше, на червень-липень", - сказав він.

Як повідомлялося, ця партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 30 квітня, перша партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 25 березня в розмірі 215 тис. доз.

Загалом в Україні законтрактовано 1 млн 913 тис. доз вакцини CoronaVac компанії Sinovac Biotech.

Вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Life Sciences закуплено в української фармкомпанії "Лекхім", яка є ексклюзивним представником в Україні китайського виробника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фармкомпанія "Дарниця" призначила екс-директорку з корпоративних комунікацій "ОККО" Полякову директоркою з управління репутацією

Перепідтвердження висновків GMP країн зі строгими системами контролю на тлі знищених складів фармдистрибьюторів створює ризики дефіциту ліків – ЄБА

Комунальні аптеки Києва зробили запас ліків на випадок повного блекауту і розробили графік роботи

МОЗ оприлюднив проєкт постанови про створення єдиного держоргану в фармсфері УФА

В Україні запрацювала єдина лабораторія полярної біології

Запрошення на скринінг здоровʼя 40+ у "Дії" почнуть надходити 31 січня - Свириденко

Клініка Odrex пройшла перевірку МОЗу - власник

НСЗУ планує чітко визначити, які послуги можуть надаватися дистанційно або за допомогою телекомунікацій – голова НСЗУ

Стартувало навчання для ветеранок за програмою REDpreneur Women

Зростання захворюваності на туберкульоз в Україні немає, але є випадки позалегеневого туберкульозу, - гендиректор ЦГЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА