Інтерфакс-Україна
13:29 09.08.2021

Вакцинація від COVID-19 у 15 разів знижує ризик госпіталізації - МОЗ

1 хв читати
Вакцинація від COVID-19 у 15 разів знижує ризик госпіталізації - МОЗ

Вакцинація від COVID-19 знижує ризик госпіталізації та важкого перебігу хвороби в 15 разів, повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

Згідно з повідомленням з посиланням на попередні дані аналізу випадків захворювання COVID-19 в Україні за останні три місяці, лише 0,7% людей, яким діагностували COVID-19, були повністю вакциновані, серед госпіталізованих повністю вакциновані були 0,4%.

Ризик захворіти серед невакцинованих більше майже у 8,5 разів, а ризик бути госпіталізованим - майже в 15.

У МОЗ зазначають, що це попередні дані, й вони не враховують безсимптомних випадків, а також тих випадків, у яких хворі не робили тестів і не зверталися по медичну допомогу. Проте статистика свідчить про те, що всі вакцини, які використовує Україна, ефективно запобігають важкому перебігу хвороби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережа центрів ментального здоров’я "Повернення" родини Пінчук розширилася до 10 центрів

У Києві низка аптек працюватиме цілодобово у разі тривалого знеструмлення – КМДА

Рада ратифікувала договір з ЄК та державами-членами ЄС про спільні закупівлі заходів медичного захисту

Понад 1,5 млн громадян отримали допомогу від мобільних медичних бригад УЧХ з початку війни

Кабмін доручив МОЗ і Держпродспоживслужбі контролювати ціни на ліки - Свириденко

Лікар "Лікарів без кордонів": На Дніпропетровщині ми працюємо в умовах, які складно назвати нормальними

Заборона маркетингу впродовж 2025 року не призвела до зниження роздрібних цін на ліки – думка

Кабмін звільнив голову Держлікслужби Ісаєнка

Міськвладі Львова та ОВА треба спільно вирішити проблему енергопостачання лікарень – очільник Держенергонагляду

Перші пацієнти звернуться для проходження програми скринінгу 40+ на початку лютого – Ляшко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА