Інтерфакс-Україна
09:52 15.08.2021

В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 76 тис. осіб – МОЗ

1 хв читати
В Україні за добу від коронавірусу вакцинували понад 76 тис. осіб – МОЗ

Протягом доби 14 серпня в Україні від коронавірусу вакцинували 76 148 осіб, при цьому перше щеплення отримав 46 371 українець, ще 29 777 – повністю завершили процес імунізації, отримавши обидві дози вакцини, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я на Телеграм каналі в неділю.

"Протягом доби працювали: 539 мобільних бригад, 1 545 пунктів щеплення; 376 центрів вакцинації", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відомства зазначили, що з початку прищеплювальної кампанії щеплено 4 691 020 осіб, з них отримали одну дозу – 4 691 018 осіб повністю імунізовані і отримали дві дози-2 718 680 осіб (з них двоє отримали одну дозу за кордоном).

"Загалом проведено 7 409 698 щеплень", – зазначили в МОЗ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новий штам COVID-19 Stratus виявлено у семи областях України

УЧХ очолює рейтинг доброчинних організацій України

Кількість госпіталізацій через Covid-19 в Києві зросла в рази за місяць - департамент охорони здоров'я

Лабораторна діагностика від початку року здорожчала на 7-9% - "Сінево"

Україна отримала 300 тис. доз вакцини БЦЖ для захисту дітей від туберкульозу

Понад 100 клубів активного довголіття УЧХ працюють в Україні

Проблема з діагностикою на ПЕТ КТ виникла через нестачу циклотронів для виробництва радіофармпрепаратів – Ляшко

ДП "МЗУ" уклало договір керованого доступу на закупівлю інноваційного онкопрепарату фармкомпанії Roche

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без особистої присутності

Науковець Інституту ім.Філатова увійшов до складу експертів міжнародної спільноти офтальмологів Vision Academy

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА