07:27 30.09.2021

МОЗ не ухвалило рішення про вакцинацію від COVID-19 дітей від 12 років у національному масштабі

2 хв читати
МОЗ не ухвалило рішення про вакцинацію від COVID-19 дітей від 12 років у національному масштабі

Міністерство охорони здоров'я не ухвалило рішення щодо проведення вакцинації від COVID-19 дітей старше від 12 років у національному масштабі, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"МОЗ розглядало таку можливість, але ми не ухвалили рішення в національному масштабі. Щодо людей до 18 років ми не забороняємо їх вакцинувати, їх можна вакцинувати, але ми не робимо це масовою кампанією", - сказав він журналістам у середу.

Ляшко наголосив, що пріоритет вакцинальної кампанії "це захист українців і запобігання важкого перебігу, під найбільшим ризиком люди старшого віку".

Ляшко уточнив, що 80% усіх летальних випадків від COVID-19 були у людей, старше 60 років, при цьому 98% померлих від COVID-19 не були вакциновані.

Також Ляшко зазначив, що вакцинувати дітей старше 12 років можна лише тією вакциною, інструкція до якої дозволяє таку вакцинацію.

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я наказом від 17 липня затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики (НТГЕІ) про можливість вакцинації дітей старше 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Цю вакцину дозволено використовувати в Україні для дітей старше 12 років у разі, якщо дитина має високі ризики тяжкого перебігу та розвитку ускладнень після COVID-19 через супутні захворювання, для об'єднання сім'ї дитина виїжджає в країну, де для перетину кордону потрібен сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, або міжнародне свідоцтво про вакцинацію, або вона виїжджає на навчання в країну, де для перетину кордону або для навчання необхідний сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19 або міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Крім того, вакцинація дітей від 12 років допускається, якщо дитина є учасником міжнародних спортивних змагань або інших заходів у країні, де для перетину кордону або для участі в заході необхідно міжнародне свідоцтво про вакцинацію або сертифікат, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, а також якщо дитина приїхала з іншої країни, де отримала першу дозу вакцини Comirnaty/Pfizer і має відповідні підтверджуючі документи.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні зупинений через техпроблеми виробник кисню відновив роботу, на двох заводах тривають регламентні роботи - МОЗ

EHealth позволит выявить среди семейных врачей противников вакцинации от COVID-19 – Ляшко

Проблеми з постачанням кисню до ковідних лікарень зумовлені технічною несправністю на одному із заводів

Замість бустерної дози українцям буде запропоновано повний курс ревакцинації у 2022 році

Понад 81 тис. пацієнтів НІР у 2018-2021 рр. не отримали в повному обсязі передбачену державою медичну допомогу в стаціонарі - Рахункова палата

На Миколаївщині лікарню попередили про тимчасове припинення постачань кисню через його відсутність в українських виробників

МОЗ у жовтні розширило мережу ковідних медзакладів до 422

Україна може виділити для пацієнтів із COVID-19 ще 15 тис. ліжок із киснем - КШЕ

Україна здатна задовольнити потребу у вакцинації на рівні 1,5 млн доз за тиждень

МОЗ вивчає можливість використання камер відеофіксації для моніторингу дотримання епідвимог в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА