Інтерфакс-Україна
14:24 10.11.2021

Кабмін розділив поняття "трансплантація серця" і "трансплантація легень"

1 хв читати
Кабмін розділив поняття "трансплантація серця" і "трансплантація легень"

 Кабінет Міністрів України розділив поняття "трансплантація комплексу серце-легені" на "трансплантація серця" і "трансплантація легень".

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні у середу.

У пояснювальній записці до проекту такого рішення зазначається, що внесені зміни зумовлені низкою особливостей проведення трансплантації легень та реабілітації після неї.

Як зазначається в пояснювальній записці, 2020 року в Україні було проведено дев'ять трансплантацій серця, що більше, ніж за всі роки незалежності країни, а 2021 року (станом на 18 жовтня) – 20.

Крім того, у 2021 році в Україні вперше було пересаджено серце дитині, а також проведено трансплантацію легень від трупного донора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Лікарі без кордонів" відмічають збільшення звернень по допомогу через ПТСР

Вміст кишкової палички перевищено у понад 12% проб води на пляжах України – МОЗ

Медики нацпрограми "Неопалимі" розпочали видалення зі шкіри українця рубців у вигляді напису, зробленого йому в полоні

РФ через війну пошкодила чи зруйнувала понад 2300 об’єктів в 769 медказкладах

УЧХ бере участь у Всесвітньому дні донора крові

НСЗУ позапланово перевірить використання антибіотиків в 6 лікарнях

В 2024 році українці переплатили за ліки 30 млрд через аптечний маркетинг – нардеп

Більше половини коштів ПМГ в 2024р були спрямовані на лікарні спроможної мережі – Ляшко

Єврокомісія залучить експертів для підтримки України у створенні органу держконтролю на фармринку

МОЗ пропонує дозволити маркетингові послуги для безрецептурних ліків до 20%, для рецептурних пропонує плату за наявність до 3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА