Інтерфакс-Україна
12:52 13.01.2023

В Україні циркулює 8 різновидів ковідного штаму "омікрон", нового штаму наразі не виявлено – Кузін

1 хв читати
В Україні циркулює 8 різновидів ковідного штаму "омікрон", нового штаму наразі не виявлено – Кузін

В Україні наразі циркулює вісім різновидів ковідного штаму "омікрон", нового штаму наразі не виявлено, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузін.

"В Україні циркулює переважно "омікрон", виявлено вісім його різновидів. Ми також моніторимо ситуацію з появою нового штаму, його в Україні не виявлено", - сказав він в ефірі телемарафону в п'ятницю.

Коментуючи тестування на COVID-19, Кузін зазначив, що в тих регіонах, де точаться бойові дії та велика кількість повітряних тривог, кількість тестувань менша.

За словами Кузіна, на сьогодні в медзакладах первинної медичної допомоги близько 2 млн швидких тестів на COVID-19 і "це адекватний залишок".

Прогнозуючи можливі ковідні обмеження, Кузін зазначив, що всі обмеження перевели в режим рекомендаційних і "так буде надалі".

"Більшість областей самі розглядають ситуацію і можуть приймати свої локальні рішення. Вони в більшості випадків рекомендаційні. Ми можемо говорити про застосування локальних обмежених та рекомендаційних правил", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

НСЗУ розпочала прийом заявок для контрактування на 2026 рік ще за трьома за пакетами

Свириденко: 94 тис. військових і ветеранів скористалися послугою безоплатного лікування та протезування зубів у 2025р.

Лікарі закликали депутатів врегулювати продаж нікотинових паучів

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ працюють в Одеській області

У Києві відбулася Всеукраїнська конференція щодо розвитку медсестринства

Затримка поставок ліків від недоброякісних постачальників стала однією з основних проблем на фармринку в 2025 році - "Пацієнти України"

УЧХ провів тренінги з підготовки інструкторів з першої психологічної допомоги

МОЗ пропонує знижувати ціни на препарати, строк придатності яких менше 180 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА