Інтерфакс-Україна
11:21 16.07.2024

Фон дер Ляєн розглядає можливість переобрання на пост глави ЄК тільки з першої спроби - ЗМІ

1 хв читати
Фон дер Ляєн розглядає можливість переобрання на пост глави ЄК тільки з першої спроби - ЗМІ

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн не робитиме повторної спроби переобратися, якщо Європарламент під час першого голосування цього тижня не схвалить її кандидатуру, повідомляє у вівторок The Financial Times із посиланням на джерела.

"Люди, близькі до фон дер Ляєн, кажуть, що вона не робитиме ще однієї спроби, якщо спочатку вона отримає відмову", - йдеться в повідомленні.

Згідно з джерелами, якщо під час голосування в четвер її кандидатуру не затвердять, то Європейській народній партії (ЄНП), яка має найбільше місць у Європарламенті, "доведеться скасувати всі свої літні плани і спробувати знайти запасний варіант".

Видання зазначає, що якщо Європарламент проголосує проти кандидатури фон дер Ляєн, то це буде перший випадок у його історії, коли висунутого кандидата на пост глави Єврокомісії не буде схвалено. Водночас фон дер Ляєн не без зусиль перемогла, коли претендувала на призначення головою ЄК ще на перший термін.

Лідери країн ЄС висунули фон дер Ляєн кандидатом у голови Єврокомісії на другий термін. Голову ЄК можуть затвердити голосуванням Європейського парламенту на пленарній сесії в Страсбургу 16-19 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

Грем про заяву Медведєва: ви дали зрозуміти світові, що Росія не зацікавлена у мирі

Трамп вже втратив терпіння в урегулюванні російсько-української війни – посол США в Туреччині

Кандидат на голову БЕБ представив план реформування на перші 100 днів

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА