Інтерфакс-Україна
09:34 06.08.2024

У Bloomberg вжили дисциплінарних заходів щодо співробітників за передчасне повідомлення про обмін ув'язненими Заходу з РФ - ЗМІ

1 хв читати

Керівництво новинного агентства Bloomberg вжило заходів щодо кількох співробітників після оприлюднених завчасно повідомлень про обмін ув'язненими між Росією і низкою західних країн минулого тижня, пише видання The Hill.

"Ми вжили дисциплінарних заходів щодо низки людей, які мають до цього стосунок", - написав головний редактор Bloomberg Джон Міклетвейт у листі до працівників, з яким ознайомився The Hill.

Міклетвейт зазначив, що подібна передчасна публікація "могла створити ризики для обміну" ув'язненими.

"І навіть якщо опубліковані нами повідомлення, на щастя, зрештою ніяк на це не вплинули, це було явним порушенням високих редакційних стандартів, які зробили наше агентство таким авторитетним у всьому світі", - зазначив головний редактор.

1 серпня агентство Bloomberg із посиланням на джерела одним із перших опублікувало повідомлення про те, що американського журналіста видання The Wall Street Journal Евана Гершковича і громадянина США Пола Вілана вивозять за межі РФ у межах обміну ув'язненими між США і Росією.

Пізніше того самого дня з'явилися повідомлення в інших західних ЗМІ, що в аеропорту Анкари відбувся обмін 26 звільнених із в'язниць РФ і країн Заходу.

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА