16:40 30.12.2024

Війна РФ проти України зачіпає все більше невинних людей, про це свідчить авіакатастрофа в Актау - Шольц

1 хв читати
Війна РФ проти України зачіпає все більше невинних людей, про це свідчить авіакатастрофа в Актау - Шольц

Жорстока війна Росії проти України зачіпає дедалі більше невинних людей - навіть за межами України, про це свідчить авіакатастрофа в Актау, яка має бути повністю розслідувана, заявив канцлер ФРН Олаф Шольц.

"Жорстока війна Росії проти України зачіпає все більше і більше невинних людей - навіть за межами України. Про це свідчить авіакатастрофа в Актау, яка має бути повністю розслідувана. Наші думки - з сім'ями загиблих, а постраждалим ми бажаємо якнайшвидшого одужання", - написав Шольц у соцмережі Х.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Американський сенатор Грем: Трамп завершить війну таким чином, що не буде третього вторгнення в Україну

Рішення РНБО про санкції проти Порошенка на сайті президента підмінили через помилки, стверджує адвокат

Європа стоятиме поруч із Україною - Яценюк після зустрічей у Мюнхені

Путіним керує бачення відновлення російської імперії, він не зупиниться на Україні – сенатор Корнин

Дискусії щодо членства України в НАТО мають відбуватися за столом переговорів, в тісній координації між союзниками - Пісторіус

Науседа: ідея досягнення швидкого миру в Україні дуже небезпечна

Крихкий мир в Україні, який лише відкладає наступну війну, не є варіантом - міністр оборони Німеччини

Україна повинна вийти на переговори з сильними позиціями і реальними гарантіями, впевнений Кличко

Низка правозахисних організацій висловили стурбованість щодо застосування санкцій до політиків та бізнесменів – заява

Президент Єврокомісії: ми будемо активізувати роботу для прискорення процесу вступу України до ЄС, час “зрушити гори”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА