Інтерфакс-Україна
10:58 21.11.2012

Депутат Парубій вважає, що закон про референдум запустив механізм державного перевороту

1 хв читати

Законом про референдум запущено механізм державного перевороту, оскільки виборчі комісії на всіх рівнях контролює влада, а згідно з цим законом на референдум можна виносити доленосні для країни питання заявив в ефірі "5 каналу" народний депутат Андрій Парубій.

"Отже, 3 мільйони громадян можуть зібрати підписи і подати на розгляд президентові або один законопроект, або текст Конституції, п'ять законів різного плану. Президент подає те до ЦВК, дається лише довідка Мін’юсту, і ЦВК призначає референдум. Усі дільничні комісії формуються органами місцевої влади, на будь-якому етапі ЦВК може замінити будь-яку окружну виборчу комісію, а ОВК може замінити будь-яку дільничну виборчу комісію, тобто влада повністю контролює всі етапи", - пояснює політик.

На думку А.Парубія, законом про референдум "запущено механізм державного перевороту", оскільки він вважає, що в цьому законопроекті передбачено такі речі, які дозволяють фактично знищити Українську державу як явище.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА