Інтерфакс-Україна
15:40 28.11.2012

У фракцiї Партiї регiонiв не виключають розгляду держбюджету-2013 наступного тижня

1 хв читати

Лiдер фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов не виключає, що законопроект про державний бюджет на 2013 рiк буде розглянуто наступного тижня.

"Якщо Верховна Рада визначиться, то наступного тижня можливий розгляд цього законопроекту", - сказав О.Єфремов на брифiнгу в середу в Києвi.

Вiн нагадав, що проект державного бюджету вже пiдготовлено, й Мiнiстерству фiнансiв необхiдно два днi, щоб його доопрацювати та внести на розгляд до українського парламенту.

Верховна Рада VII скликання збереться на перше засiдання 12 грудня.

Ранiше прем'єр-мiнiстр України Микола Азаров не виключав, що уряд представить проект держбюджету на 2013 рiк у Верховнiй Радi 20 листопада. Станом на 28 листопада проект держбюджету-2013 у парламентi не зареєстровано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС може відключити 20 російських банків від SWIFT, а граничну ціну на нафту знизити до $45 – ЗМІ

Трамп підписав низку указів щодо розвитку ядерної енергетики та науки в США – Білий дім

Україна хотіла б, аби до зустрічі Зеленського з Путіним долучився Трамп

Відмова РФ від участі у переговорах у Ватикані свідчить про неготовність Москви до миру – нардеп Фріз

"Євросолідарність" зареєструвала законопроєкт про персональну відповідальність членів РНБО за незаконні рішення щодо санкцій

Бажання РФ створити "буферну зону" це крок до нової ескалації - член комітету Ради з питань нацбезбеки

Трамп запропонував ввести мито в 50% на товари з ЄС

Вибори в Україні стануть оптимальним варіантом для підписання мирної угоди - Лавров

МЗС України: Заяви Путіна щодо "буферної зони" доводять наочно, що саме Росія є перешкодою для мирних зусиль

Раді пропонують дозволити нардепам обіймати посади членів Кабміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА