Інтерфакс-Україна
12:22 04.12.2012

КПУ не голосуватиме за проект держбюджету-2013 - Симоненко

1 хв читати
КПУ не голосуватиме за проект держбюджету-2013 - Симоненко

Фракція Компартії України не голосуватиме за закон про державний бюджет на 2013 рік, заявляє її лідер Петро Симоненко.

"Фракція КПУ заявляє, що наша партія голосувати за бюджет, яким фактично ліквідовуються всі соціальні пільги для незаможних, тобто голосувати за бюджет соціального дефолту, не буде", - сказав він на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок.

П.Симоненко зазначив, що перед розглядом законопроекту про держбюджет необхідно ухвалити програму соціально-економічного розвитку на 2013 рік, яка спиралася б на внутрішні ресурси країни, "а не вганяла країну та людей у боргову кабалу міжнародних фінансових спекулянтів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА