Інтерфакс-Україна
13:51 04.12.2012

У проектi держбюджету-2013 цiна за 1 тис. куб. м газу становить $417 - Єфремов

1 хв читати

У проектi державного бюджету на 2013 рiк цiна за 1 тис. куб. м росiйського газу становить $417, повiдомив голова фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов.

"Стосовно ж цiни на газ, то, здається, $417 закладено (цiна - IФ)…. та ж сама розрахункова цiна", - сказав вiн на брифiнгу у вiвторок.

Як повiдомлялося, Україна в 2012 роцi планує скоротити закупiвлi природного газу у "Газпрому" до 27 млрд куб. м через його дорожнечу.

У сiчнi 2012 року "Нафтогаз України" iмпортував росiйський газ на $808 млн, у лютому - $1,3 млрд, у березнi - $865 млн, у квiтнi - $628 млн, у травнi - $648 млн.

Цiна iмпортованого НАК "Нафтогаз України" до країни росiйського природного газу в першому кварталi 2012 року становила близько $416 за 1 тис. куб. м, у другому - близько $425 за 1 тис. куб. м., у третьому - $426. У четвертому кварталi поточного року цiна прогнозується на рiвнi $417 за 1000 куб. метрiв.

НАК "Нафтогаз України" об'єднує найбiльшi нафтогазовидобувнi пiдприємства країни, є монополiстом з транзиту та зберiгання природного газу в пiдземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровiдним транспортом територiєю України.

ОСТАННЄ

Політики та експерти відзначають нереальність вимог РФ на тлі розмов про можливу зустріч Трампа з Путіним

Група нардепів зі "Слуги народу" внесла в Раду законопроєкт про звільнення міністрів за інтерпеляцією

Пропозиція Віткоффа Путіну включає перемир’я замість миру і де-факто визнання окупованих територій російськими – ЗМІ

Заступниця голови фракції "Голос": РФ намагатиметься тягнути час

Голова комітету Ради з інтеграції України до ЄС: Після закінчення ультиматуму Трампа серйозного тиску на РФ не буде

Голова комітету Ради з питань зовнішньої політики: Поки немає ознак того, що Путін відмовився від своїх ультиматумів

Суд визнав незаконним рішення Київради щодо обмеження створення заповідних зон

КМІС: 76% українців категорично відкидають план РФ для встановлення миру, 54% - готові прийняти спільний план Європи і України

США можуть прийняти рішення щодо антиросійських санкцій вже сьогодні – Рубіо

Парламент Гагаузії: Євгенія Гуцул залишається легітимним башканом автономії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА