Інтерфакс-Україна
12:36 06.12.2012

У Партії регіонів високо оцінюють шанси Лавриновича стати спікером ВР

1 хв читати
У Партії регіонів високо оцінюють шанси Лавриновича стати спікером ВР

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов вважає, що відправлений у відставку у зв'язку з обранням до парламенту міністр юстиції Олександр Лавринович має досить великі шанси стати головою Верховної Ради VII скликання.

"Я думаю, що досить високий ступінь імовірності обрання головою Верховної Ради в Олександра Володимировича Лавриновича", - сказав М.Чечетов агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Водночас, за його словами, обговорюють на посаду спікера також й інші кандидатури.

"Ті кандидатури (О.Лавриновича, спікера Верховної Ради VI скликання Володимира Литвина, керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова - ІФ), які обговорювали, їх обговорюють", - зазначив він.

М.Чечетов також вважає, що керівником парламенту, "з найвищою імовірністю", буде представник Партії регіонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол Боднар засудив неприпустиме використання гасла "Слава Україні!" депутатом Сейму Польщі

РФ ефективна в гібридній війні, а її спецслужби працюють інтенсивніше за радянські, вважає президент Чехії

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА