Інтерфакс-Україна
11:00 29.12.2012

Янукович знову призначив Лукаш представником президента в КС

1 хв читати
Янукович знову призначив Лукаш представником президента в КС

Президент України Віктор Янукович призначив міністра Кабінету Міністрів Олену Лукаш представником президента в Конституційному Суді України.

Відповідний указ від 29 грудня розміщено на сайті глав держави.

Як повідомлялося, 24 грудня В.Янукович своїм указом звільнив О.Лукаш із посади радника президента - представника президента в Конституційному Суді та призначив її міністром Кабінету Міністрів.

ОСТАННЄ

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА