Інтерфакс-Україна
16:18 04.04.2013

Рибак не виключає судових розглядів у зв'язку з проведенням засідання ВР поза стінами парламенту

1 хв читати
Рибак не виключає судових розглядів у зв'язку з проведенням засідання ВР поза стінами парламенту

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак не виключає, що на нього подадуть до суду після сьогоднішнього засідання парламенту в актовому залі комітету на Банковій.

"Закон про Регламент Верховної Ради дійсно дозволяє (проводити виїзні засідання парламенту - ІФ). Всі статті регламенту виконані", - сказав він журналістам у четвер у Києві.

"Я ж знаю, що на мене подавали в якісь суди, коли ми починали працювати. Так подадуть і зараз", - сказав В.Рибак.

Як повідомлялося, в четвер депутати більшості провели засідання в актовій залі комітету Верховної Ради, оскільки сесійну залу парламенту на вул. Грушевського заблокували опозиціонери.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА