У Партії регіонів ще обговорюють питання проведення всеукраїнського референдуму - Єфремов

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначає, що в партії ще обговорюють можливість проведення всеукраїнського референдуму щодо зміни виборчої системи та введення двопалатного парламенту.
"Розмови відбуваються, зокрема й серед депутатського корпусу, що якщо таке неподобство триватиме, то з цього необхідно шукати якийсь вихід", - сказав О.Єфремов на брифінгу в п'ятницю, відповідаючи на запитання журналістів про те, що ходять чутки про нібито підготовлюваний референдум із питань введення двопалатного парламенту, скорочення кількості депутатів та зміни системи виборів на виключно мажоритарну.
"Зрозуміло, що цей склад Ради ніякого виходу (із ситуації - ІФ) не знайде, доки не домовиться. Єдиним законним інструментом у цьому питанні є референдум", - зазначив лідер фракції Партії регіонів.
Водночас він нагадав, що є певна процедура запуску референдуму. "Згідно із законом про референдум, те, що скаже населення, має бути імплементовано як закон, і президент має це зробити", - пояснив парламентар.
Водночас О.Єфремов повідомив, що наразі ніяких рішень із цього питання ніхто не ухвалював. За його словами, існує окрема точка зору про можливість введення двопалатного парламенту.
"Говорять про те, що ми можемо скоротити парламент. Я думаю, що це підтримають уже хоч завтра. А питання про двопалатний чи однопалатний парламент в унітарній державі сьогодні дискутується. І тут якогось спільного погляду, де переважала б більшість, ще не вироблено, - сказав О.Єфремов.