У залі засідань Верховної Ради близько 50 депутатів, трибуна розблокована

За 20 хвилин до початку пленарного засідання Верховної Ради України в сесійній залі перебувають близько 50 народних депутатів різних фракцій.
Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", вони не блокують трибуну та президію парламенту. Також у залі засіданні відсутні банери та плакати з гаслами.
Як раніше повідомлялось, у вівторок відбудеться пленарне засідання, до порядку денного якого запропоновано внести питання, запропоновані опозиційними фракціями, зокрема проект постанови про позачергові вибори в Києві.
Як повідомлялося, депутати з опозиційних фракцій блокували трибуну та президію парламенту протягом майже трьох тижнів - з 5 по 22 лютого, вимагаючи ввести персональне голосування. Після розблокування провели 22 лютого одне пленарне засідання й пішли на перерву до 5 березня.
Із 5 березня депутати опозиційних фракцій знову заблокували трибуну Верховної Ради, протестуючи проти позову до суду щодо позбавлення депутатських повноважень народного депутата фракції "Батьківщина", захисника екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергія Власенка.
Потім опозиція заблокувала роботу парламенту 2 квітня ввечері після того, як Верховна Рада відхилила проект постанови про вибори мера Києва та депутатів Київради. Опозиція вимагає виконати три умови: призначити дату виборів у столиці, поставити на голосування питання про скасування пенсійної реформи й недовіру уряду Миколи Азарова.
У відповідь на це депутати фракцій Партії регіонів, Комуністичної партії та деякі позафракційні парламентарії провели 4 квітня засідання Верховної Ради поза сесійною залою.
5 квітня переговори про розблокування роботи Верховної Ради завершилися безрезультатно.