Інтерфакс-Україна
10:48 16.05.2013

ВР не підтримала святкування річниці бою під Крутами та ювілею Вернадського

1 хв читати

У Верховній Раді України зав'язалася чергова сварка між депутатами фракції "Свобода" та Партії регіонів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в четвер на засіданні парламенту депутати ухвалюють низку постанов про відзначення дат із дня народження видатних діячів науки, культури, політики, а також річниць важливих історичних подій.

Деякі з постанов депутати підтримують, проте більшість - ні. Зокрема, депутати не підтримали постанови про відзначення річниці з дня бою під Крутами, а також відзначення річниці з дня народження академіка Володимира Вернадського.

Після цих голосувань депутати фракції "Свобода" почали скандувати на адресу депутатів Партії регіонів і КПУ, які не голосували на підтримку цих постанов: "Ідіоти".

Член фракції Партії регіонів Ганна Герман заявила, що її фракція не голосувала за постанову щодо В.Вернадського через непорозуміння. "Сталося непорозуміння через те, що ми не розчули прізвища... Його (непорозуміння - ІФ) треба виправити", - сказала депутат.

ОСТАННЄ

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА