Інтерфакс-Україна
15:45 31.05.2013

Рибак: Вибори в Києві відбудуться в жовтні 2015 року, відповідно до рішення КС

2 хв читати
Рибак: Вибори в Києві відбудуться в жовтні 2015 року, відповідно до рішення КС

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак упевнений, що вибори в Києві відбудуться відповідно до рішення Конституційного Суду - в жовтні 2015 року.

"Конституційний Суд нічого не призначав, ніяких виборів. Це не його місія - призначати вибори. Він трактував і Конституцію, і закони, які є в державі, - він сказав, що вибори, відповідно до Конституції та законів України, мають проводитися останньої неділі жовтня 2015 року", - сказав В.Рибак в інтерв'ю журналістам у п'ятницю, відповідаючи на запитання, як він розцінює рішення КС, який постановив, що вибори до Київради та вибори мера столиці мають відбутися в жовтні 2015 року, й чи розглядатимуться опозиційні проекти постанов про призначення позачергових виборів у Києві.

Також спікер зазначив, що КС у своєму рішенні роз'яснив, що вибори, які проводилися до 2010 року в Тернополі та Києві, так само мають проводитись у жовтні 2015 року, а депутати продовжуватимуть виконання своїх обов'язків.

"Він чітко роз'яснив це питання, і ніякого рішення (про призначення дати виборів - ІФ) він не ухвалював", - наголосив В.Рибак.

При цьому спікер нагадав, що проекти постанов про позачергові вибори розглядає на своєму засіданні Верховна Рада України.

"Ви знаєте, що я вже кілька разів ставив на голосування це питання, але Верховна Рада не ухвалює рішення", - зазначив спікер. "Ви знаєте, що тепер депутати посилатимуться на рішення Конституційного Суду і тлумачитимуть так, що вибори в Києві будуть у жовтні 2015 року", - сказав спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА